۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>
  چاپ سه بعدی روی میز بررسی
دبیر ستاد توسعه فناوری های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اقتصاد دولتی را یکی از مشکلات ساختار فعلی کشور دانست و گفت: ما معتقدیم دولت بایستی هرچه سریع تر مسئولیت های تولیدی و صنعتی خود را به بخش خصوصی واگذار کند.

۱۳۹۷/۶/۱۵ :تاريخ

  صنعتی که درسایه قرار گرفته
خیلی از صاحبان صنعت چاپ این روزها به دلیل از مسایل ناشی از گرانی مواد اولیه، نوسانات ارز و کمبود کاغذ دچار مشکل شده و در آستانه تعطیلی قرار دارند.

۱۳۹۷/۶/۱۵ :تاريخ

  یک برنامه یک تهدید
چندی پیش همزمان با التهاب های بازار ارز و به تبع آن مسائل مربوط به واردات کاغذ، خبری درباره ی ارایه ی نامه ای ازسوی چهار انجمن فرهنگی به اتحادیه ی ناشران و کتابفروشان تهران منتشر شد؛ که از اقدامی با عنوان "تشکیل شورای هماهنگی تشکل های نشر" حکایت می کرد. اقدامی که برخی معتقدند عملا شاکله هیئت مدیره اتحادیه ناشران یا بخش خاصی از آن را هدف قرار می دهد.

۱۳۹۷/۶/۱۵ :تاريخ

  گستره صنعت چاپ فراوان است
صنعت چاپ می تواند به رشد صنایع مختلف کمک کند

۱۳۹۷/۶/۱۵ :تاريخ

  یک ناشر کتاب‌هایش را خمیر کرد! اعتراض در سکوت
یک ناشر به دلیل فروش نرفتن کتاب‌هایش و افزایش هزینه نگهداری از آنها و نیز عدم حمایت نهادهایی مانند وزارت ارشاد از ناشران تخصصی، تعداد قابل توجهی از آثار خود را خمیر کرد.

۱۳۹۷/۶/۱۴ :تاريخ

  ضوابط ترخیص انواع کاغذ اعلام شد
ضوابط جدید ترخیص انواع کاغذ شامل چاپ و تحریر، روزنامه، گلاسه، بالکی و LWC اعلام شد.

۱۳۹۷/۶/۱۴ :تاريخ

  دبی دست به دامن ساختمان های چاپی می شود
وب‌سایت نشست جهانی اقتصاد اعلام کرد که دبی از هفت سال‌ آینده ساختمان‌های جدیدش را با پرینتر سه‌بعدی خواهد ساخت.

۱۳۹۷/۶/۱۳ :تاريخ

  توزیع کاغذ باید تحت نظارت باشد
دبیرکارگروه ساماندهی کاغذ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تأمین ارز بیش از ۱۷۰ هزار تن کاغذ طی یک ماه گذشته از سوی بانک مرکزی خبر داد و گفت:‌ بیش از ۱۵۰ میلیون دلار اعتبار تأمین شده است.

۱۳۹۷/۶/۱۳ :تاريخ

  معافیت مالیاتی ناشران در ابهام
رئیس اتحادیه ناشران وکتابفروشان تهران درباره چگونگی ارائه فهرست معاملات فصلی و معافیت مالیاتی ناشران و کتابفروشان توضیحات مفصلی داد.

۱۳۹۷/۶/۱۳ :تاريخ

  تشکیل شورای هماهنگی تشکل‌های نشر قانونی است
نائب رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان در یادداشتی نوشت: مصوبه هیات مدیره اتحادیه برای ایجاد شورای تشکل‌های نشر کاملاً قانونی بوده و عدم حضور بعضی از اعضا و عنوان دستور جلسه نمی‌تواند مانع از لازم‌الاجرا بودن آن باشد.

۱۳۹۷/۶/۱۳ :تاريخ

<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>