۱۳۹۷ جمعه ۱ تير  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>
  پیگیری‎ها برای ترخیص کاغذ ادامه دارد
با گذشت چندین ماه، همچنان کاغذهای گلاسه در بند گمرکات هستند و اجازه‎ی ترخیص پیدا نکرده‎اند. در این مدت تلاش‎های فراوان و نامه‎نگاره‎های چندین باره‎ای از سوی دست‎اندرکاران صنایع چاپ و نشر صورت گرفته است که در مکاتبه با مسئولان ذی‎صلاح خواستار باز شدن گره گمرک از کاغذهای گلاسه شده‎اند.

۱۳۹۷/۲/۲۷ :تاريخ

  گله‌مندی از بسته‌بندی محصولات صادراتی
این روزها بازار زعفران به‌دلیل ورود عده‌ای سودجو که این محصول را به قصد سودجویی می‌خرند و دپو می‌کنند، ‌ملتهب شده است.

۱۳۹۷/۲/۲۵ :تاريخ

  پردرآمدترین مشاغل در روسیه در حوزه تبلیغات
برنامه‌ریزان، مدیران تجاری، مدیران سیستمی، حسابداران، آژانس‌های مسکن، مهندسین ساختمان، متخصصان بازاریابی و تبلیغات و وکلاء، از جمله پردرآمدترین مشاغل در روسیه هستند.

۱۳۹۷/۲/۲۵ :تاريخ

  بزرگ‌ترین ضربه به ناشران حذف فروش است
پرویز بیگی حبیب‌آبادی حذف فروش از نمایشگاه کتاب را بزرگ‌ترین ضربه به ناشران می‌داند و می‌گوید: اگر این اتفاق بیفتد صنعت نشر به دست چند گروه می‌افتد و این بزرگ‌ترین ضربه به ناشران در حال توسعه است.

۱۳۹۷/۲/۲۵ :تاريخ

  هیچ تفاوتی میان ناشران اقلیت دینی و غیراقلیت نیست
نمایندگان حوزه نشر اقلیت‌های دینی، در حاشیه نمایشگاه کتاب تهران ضمن بررسی صنعت نشر در ایران، تاکید کردند که به لحاظ قانونی هیچ تفاوتی میان ناشران اقلیت دینی و غیراقلیت وجود ندارد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ :تاريخ

  نقش بسته بندی در قیمت دارو
اکنون در تعیین قیمت دارو بر اساس هزینه‌های تولید، بسته‌بندی و سود فروش عمل می‌کنیم، اما از سال ۹۷، روش تعیین قیمت دارو فرق خواهد کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ :تاريخ

  مواد غذایی با بسته بندی های پلاستیکی در معرض خطر قرار می گیرند
یک کارشناس بهداشت مواد غذایی با بیان اینکه آلودگی ناشی از بسته بندی مواد غذایی جدی گرفته شود، گفت: پلاستیک ها ممکن است در اثر اکسیداسیون در هوا خراب شوند، به ویژه وقتی که به صورت لایه های نازک با سطح گسترده در برابر هوا قرار گیرند.

۱۳۹۷/۲/۱۸ :تاريخ

  تثبیت قیمت کاغذ در دستور کار است
معاون مطبوعاتی همچنین درباره‌ی خرید کاغذ با ارز مبادله‌ای اظهار کرد: درباره ارز مبادله‌ای، دولت در ۳۳ بندی که اعلام کرده، یکی از بندهایش تخصیص کاغذ است و آن را به تمامی شرکت‌های فروش کاغذ اعلام کرده است

۱۳۹۷/۲/۱۷ :تاريخ

  کاغذ ایرانی، کتاب های نشر هاجرا را حمایت می کند
نشر ‌هاجر در حمایت از شعار سال ۹۷ «حمایت از کالای ایرانی» تمامی کتاب‌های خود را با کاغذ ایرانی چاپ می‌کند.

۱۳۹۷/۲/۱۷ :تاريخ

  افزایش آمار تولید به زبان اعداد
آمار مقدماتی اعلام شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد از میان ۳۱ کالای منتخب «صنعتی»، در مجموع، ۲۲ کالا رشد تولید و ۹ کالا افت تولید را تجربه کرده‌اند.

۱۳۹۷/۲/۱۷ :تاريخ

<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>