۱۳۹۷ جمعه ۲۵ آبان  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>
  هنوز کاغذ در وضعیت قرمز است
خرید و فروش کاغذ در بازار به مرز 200 هزار تومان رسید

۱۳۹۷/۸/۴ :تاريخ

  بازار تشنه بسته بندی جذاب
در صورت برنامه‌ریزی منسجم و استفاده از کل ظرفیت‌های موجود در صنعت کشاورزی و بسته‌بندی، بازارهای جهانی توسط ‏زعفران ایرانی فتح می‌شود.‏

۱۳۹۷/۸/۴ :تاريخ

  عدم کیفیت در صنایع بسته‏ بندی، بلای جان صادرات می شود
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با ابراز تاسف از وضعیت نامناسب صنعت بسته بندی افزود: با وجود اینکه محصولات زیادی داریم که قابلیت عرضه در بازارهای جهانی را دارند اما به دلیل بی کیفیتی صنایع بسته بندی، قدرت رقابت با دیگر کشورهای دنیا را نداریم.

۱۳۹۷/۸/۲ :تاريخ

  درخواست لغو ممنوعیت صادرات
رییس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران ممنوعیت صادرات کاغذ بسته ‏بندی را موضوعی غیرکارشناسی دانست و از وزیر صنعت، معدن و تجارت درخواست کرد در این خصوص بازنگری صورت گیرد.

۱۳۹۷/۸/۲ :تاريخ

  ادامه فعالیت چاپ کتب درگرو کاغذ
سرپرست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور از کمبود کاغذ و بروز مشکلاتی در ترخیص آن از گمرک ابراز نگرانی کرد و گفت: حداکثر تا ۱۵ آبان کاغذ داریم و درخواست ما این است که هرچه زودتر کاغذها از گمرک برسند تا خللی در چاپ کتب درسی سال آینده پیش نیاید.

۱۳۹۷/۸/۲ :تاريخ

  همایش گذر صنعت نشر و چاپ از بحران
همایش گذر صنعت نشر و چاپ از بحران با حضور تنی چند از فعالان عرصه ارتباطات و فعالان عرصه صنعت چاپ در محل خانه هنرمندان ایران برگزار شد .

۱۳۹۷/۸/۲ :تاريخ

  فرش قرمز هند برای حضور هیات تجاری چاپ ایران
هیات تجاری شامل جمعی از صادرکنندگان صنعت چاپ کشور به نمایشگاه چاپ و لبیبل هند 2018 حضور دارد، بررسی راهکارهای توسعه صادرات خدمات چاپی و واردات کالاهای مورد نیاز از جمله مسائلی است که در این سفر پیگیری می‌شود.

۱۳۹۷/۸/۱ :تاريخ

  مواد اولیه چاپخانه ها در راه اتحادیه
رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران با اشاره به نامه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران به این اتحادیه گفت: به دنبال اقدامات و پیگیری‌های اتحادیه در ماه‌های اخیر، تمام امور مربوط به واردات اقلام مورد نیاز چاپ و تایید آن به اتحادیه چاپخانه‌داران تهران تفویض شد.

۱۳۹۷/۸/۱ :تاريخ

  زینک افست در لیست طلایی جای گرفت
با پیگیری‌های وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی و تعاونی تشکل‌های چاپ سراسر کشور به جز تهران، زینک افست در گروه کالایی یک قرار گرفت. باید دید این اقدام دولت موجب ارزان شدن زینک در بازار خواهد شد یا خیر؟

۱۳۹۷/۸/۱ :تاريخ

  اسلامیکا و ناشران کتاب کودک ایران همکاری می ‏کنند
حسین اوزگز، ضمن اشاره به اهداف بازدید از هفتادمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت به بازدید‌ها و شرایط ناشران مسلمان در این رویداد فرهنگی اشاره کرده است.

۱۳۹۷/۸/۱ :تاريخ

<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>