۱۳۹۷ جمعه ۲۵ آبان  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  234567891011  ÈÚÏí  >>
  وزارت ارشاد باید پاسخگوی افزایش قیمت کاغذ باشد
رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا گفت: در ۶ماه ابتدای سال جاری، کاغذ افزایش قیمتی نداشته است.

۱۳۹۷/۷/۲۵ :تاريخ

  شبکه تامین و توزیع کاغذ روزنامه در دستور کار قرار دارد
شبکه تامین و توزیع کاغذ روزنامه ظرف ۲۰ روز آینده راه‌اندازی می شود.

۱۳۹۷/۷/۲۵ :تاريخ

  تعرفه های جدید صحافی و چاپ کتاب اعلام شد
تمام چاپخانه‌ها و صحافی‌ها تعرفه جدید برای انتشاراتی‌ها وضع کرده‌اند و براساس آن هزینه‌های چاپ و صحافی را از ناشر دریافت می‌کنند.

۱۳۹۷/۷/۲۵ :تاريخ

  یک ناشر : بی اهمیتی قیمت کاغذ
مدیر مسئول انتشارات سفیر اردهال گفت: قیمت کاغذ هیچ حساب و کتابی ندارد و برای کسی مهم نیست کاغذ با چه قیمتی در بازار عرضه می‌شود.

۱۳۹۷/۷/۲۵ :تاريخ

  کمبود مواد اولیه چوب لای چرخ تولید می گذارد
پس از صدور مجدد مجوز کاغذ، شرکت‌های کارتن‌سازی به دلیل کمبود مواد اولیه نتوانستند پاسخگوی سفارش‌گذا‌ری شرکت‌های همکار باشند و تنها به یک سوم از نیاز ایشان پاسخ مثبت می‌دهند.

۱۳۹۷/۷/۲۴ :تاريخ

  قیمت کاغذ همچنان در صدر است
محمود آموزگار، رییس اتحادیه صنف ناشران و کتاب‌فروشان، می‌گوید: دولت کاغذ را جزو کالای اساسی قلمداد کرده و به آن یارانه‌ی صددرصدی اختصاص داده است، او در ادامه گفت: کاغذ تحریر بیش از ۵۰هزار تومان گران‌تر از قیمت تعیین شده در بازار، عرضه می‌شود و از طرفی واردکنندگان ناشران را در تنگنا قرار می‌دهند.

۱۳۹۷/۷/۲۴ :تاريخ

  کمبود کاغذ و کارتن، توقف خطوط تولید
عضو انجمن تولیدکنندگان کاغذ و مقوا با بیان اینکه بسیاری از کالاهای تولیدی به دلیل کمبود کاغذ و مقوا روی خط تولید مانده است، گفت: طی شش ماه نخست سال جاری تولید کاغذ بسته‌بندی به ۵۰۰هزار رسید.

۱۳۹۷/۷/۲۴ :تاريخ

  عمر مفید کارت های بانک ملی به 10 سال افزایش یافت
افزایش عمر مفید کارت های بانک ملی بانک و بیمه، عمر مفید کارت های بانکی تولید شده در شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران به ۱۰ سال رسیده است.

۱۳۹۷/۷/۲۳ :تاريخ

  ارز دولتی برای کاغذ کار ساز نبود
عضو کمیته حل بحران کاغذ، دو راهکار برای از بین بردن فضای رانتی در حوزه کاغذ با توجه به اختصاص ارز دولتی به آن را توضیح داد.

۱۳۹۷/۷/۲۳ :تاريخ

  نویسنده از کتاب امرار معاش ندارد
هادی حکیمیان معتقد است در حوزه کتاب از ناشر و پخشی گرفته تا حروف‌چین و ویراستار و گرافیست و ... همه از انتشار کتاب درآمد دارند غیر از خود نویسنده. هنوز برای رفع این مشکل فکری نشده و گویا قرار هم نیست فکری شود.

۱۳۹۷/۷/۲۲ :تاريخ

<<  ÞÈáí  234567891011  ÈÚÏí  >>