۱۳۹۷ جمعه ۲۵ آبان  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>
  برندها جایگاه خاصی در بسته بندی آب دارند
بازار آب بسته بندی در چین دو ویژگی خاص دارد. اول اینکه این بازار رهبر مطلق ندارد و دوم اینکه سهم برندهای بزرگ جهانی در آن برخلاف بسیاری از کشورها چندان بالا نیست.

۱۳۹۷/۸/۱۳ :تاريخ

  چاپگرهای الکترونیکی سه بعدی مدارهای الکترونیکی انعطاف‌پذیر تولید کردند
پژوهشگران یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان چاپگرهای الکترونیکی سه بعدی را برای چاپ مدارهای الکترونیکی انعطاف‌پذیر تولید کردند و به گفته آنها با استفاده از این دستگاه علاوه بر تولید سنسورهای فشار، این محققان موفق به ساخت پارچه‌های گرمکنی شدند که استفاده از آن، افراد را از لباس‌های ضخیم در سرما بی‌نیاز می‌کند.

۱۳۹۷/۸/۱۲ :تاريخ

  توزیع کاغذ یارانه‌ای برای حمایت از ناشران به رانت تبدیل شد
اگر قرار است یارانه‌ای اختصاص یابد، منطق ایجاب می‌کند این یارانه به سمت مصرف کننده بیاید و دولت بسته غیرنقدی حمایتی فرهنگی را به خانواده‌ها بدهد و خانواده به تشخیص خودشان این بسته را در هر حوزه فرهنگی که قصد دارند، هزینه کنند؛ هرچند این نوع توزیع یارانه نیز بی‌مفسده نیست...

۱۳۹۷/۸/۱۲ :تاريخ

  همایش حقوق نشر برگزار می شود
حقوق نشر ۲۹ آبان و همزمان با بیست‌وششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به همت انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۸/۱۲ :تاريخ

  قاچاق چیان کتاب در کمین
تعاوني ليتوگرافان در مسیر همراهی با ناشران و کتاب فروشان

۱۳۹۷/۸/۱۱ :تاريخ

  همکاری در زمینه چاپ و نشر بین دو کشور ایران و سوریه در دستور کار قرار گرفت
در دیدار وابسته فرهنگی ایران در دمشق با مدیرکل مؤسسه ملی کتاب سوریه بر توسعه همکاری‌های دو کشور در زمینه چاپ و نشر تأکید شد.

۱۳۹۷/۸/۱۱ :تاريخ

  بازار کتاب تحت تاثیر کاغذ
مدیرعامل نمایشگاه‌های فرهنگی ایران گفت: گرانی کاغذ و ارز یکی از عمده مشکلاتی است که دامن گیر بازار کتاب شده است و شرایط اقتصادی کشور موجب شد تا کتاب کمتر در سبد خانواده قرار بگیرد.

۱۳۹۷/۸/۱۱ :تاريخ

  صنعت نشر در بحران
انتشار کتاب «در حواشی کتاب» اثری از رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، بهانه‌ای شد تا برخی از فعالان حوزه نشر در نشستی به بررسی مسائل و چالش‌های امروز نشر ایران بپردازند.

۱۳۹۷/۸/۹ :تاريخ

  حضور جوان ایرانی در دنیای فناوری چاپ
رشته صنعت بویژه فناوری های نوین از جمله عرصه هایی بوده که در سال های اخیر شماری از جوانان مستعد جامعه ایثارگران را به خود جذب کرده است. در لیست بلند مهندسان و چهره های مبتکر در تکنولوژی های نوین، نام هایی آشنا از فرزندان و یادگاران شهیدان و جانبازان دفاع مقدس به چشم می خورد.

۱۳۹۷/۸/۹ :تاريخ

  چاپخانه ای که کتاب قاچاق چاپ می کرد شناسایی شد
در ادامه پروژه کشف و پلمب مراکز نگهداری و فروش کتاب‌های قاچاق، کارگروه صیانت از حقوق ناشران، مؤلفان و مترجمان اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران یک چاپخانه که به تولید کتاب‌های قاچاق مبادرت داشت، کشف و پلمب شد.

۱۳۹۷/۸/۹ :تاريخ

ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>