۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  6789101112131415  ÈÚÏí  >>
  فراخوان شرکت در کارگاه طراحی گرافیک با موضوع «عاشورا»
سازمان سیما , منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج برگزار می کند

۱۳۹۷/۶/۳ :تاريخ

  فناوری‏های پرینتر سه بعدی به چاپ اندام های پرداختند
در دنیای کنونی داروهای صد‌درصد مفیدی که جان میلیون‌ها انسان را از مرگ حتمی نجات می‌دهند هم، عوارض جانبی خود را دارند، پس دیگر تکلیف باقی چیزها ازجمله ابزار پیشرفته تکنولوژیکی نیز روشن است.

۱۳۹۷/۶/۳ :تاريخ

  کتاب‌های درسی زیر فشار کاغذ
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی درباره نوسانات قیمت کاغذ و تاثیر آن بر چاپ کتاب‌های درسی توضیحاتی داد.

۱۳۹۷/۶/۳ :تاريخ

  ۷۰۰۰ تن کاغذ احتکار شده در انبار کشف شد
۱۱ سوله و شش انبار که بیش از ۷۰۰۰ تن کاغذ وارد شده با ارز دولتی و مواد شیمیایی پیش ساز ظروف یکبار مصرف در آن احتکار شده بود با حضور رئیس پلیس پایتخت پلمب شد.

۱۳۹۷/۶/۳ :تاريخ

  روزگار غریب یک ناشر
عبدالعظیم فریدون بیش از 35 سال است که در حوزه نشر کتاب فعالیت دارد و انتشارات مدرسه را فرزند خودش می‌داند و معتقد است علی‌رغم اینکه در زمان گذشته تعداد کتاب‌ها کمتر و آماده‌سازی و چاپشان ضعیف‌تر بود اما از نظر محتوا غنی‌تر بودند اما الان به آماده‌سازی و چاپ بیشتر از محتوا توجه می‌شود.

۱۳۹۷/۶/۳ :تاريخ

  چاپگر سه بعدی به عرصه ارتش وارد شد
سربازان حاضر در مناطق مرزی، مجبورند هفته‌ها در انتظار تأمین مایحتاج ضروری خود به سر ببرند. اخیراً پژوهشگران، روشی را برای ساخت بسیاری از لوازم مورد نیاز در ارتش آمریکا پیشنهاد کرده‌اند. این روش مبتنی بر چاپ سه‌بعدی است و از بطری آب، مقوا و دیگر مواد تجدیدپذیر به عنوان مواد اولیه جهت ساخت اقلام ضروری سربازان استفاده می‌کند.

۱۳۹۷/۶/۱ :تاريخ

  چیزی فراتر از بحران
حسین احمدی مدیر صنایع چاپ مادرول با اشاره به شرایط اقتصادی و این مسئله که چالش‌های اقتصادی از مشکل گذشته و به مرز بحران رسیده است گفت: چرخه‎ی حیات هر مجموعه‌ی صنعتی به مواد اولیه بستگی دارد؛

۱۳۹۷/۶/۱ :تاريخ

  نبود استراتژی لازم در سایه‎ی عدم اطلاعات
یدالله طاقتی احسن مدیر مرکز همدان لیبل، مدیرمسئول روزنامه همدان پیام و رئیس کانون کارآفرینان استان همدان در این زمینه گفت: موانع پیش روی صنعت، نامشخص بودن سیاست‌های دولت و همچنین ناتوانی در اجرای سیاست‌ها و برنامه‌ها موجب بی‌ثباتی در بازار شده است و این رویداد در حوزه‌ی بازارهای داخلی تولیدکنندگان را با ابهام روبه‌رو کرده است.

۱۳۹۷/۶/۱ :تاريخ

  قیمت کاغذ ثابت باقی ماند
رئیس اتحادیه صحافان گفت: قیمت کاغذ به همان میزانی که افزایش یافته بود باقی مانده است اما باید کاهش پیدا کند.

۱۳۹۷/۵/۳۰ :تاريخ

  بحران دامن گیر مقوا شد
رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا با هشدار در زمینه کمبود انواع مقوا در آينده نزدیک گفت: امروز در زمینه ثبت سفارش و واردات انواع مقوا شامل پشت‌طوسی، اف بی بی،پشت سفید و گلاسه با مشکلات جدی روبه‌رو هستیم و اگر در آینده نزدیک برای ورود این کالا به کشور راهکاری اندیشیده نشود با بحران در این حوزه مواجه خواهیم شد.

۱۳۹۷/۵/۳۰ :تاريخ

<<  ÞÈáí  6789101112131415  ÈÚÏí  >>