۱۳۹۷ جمعه ۱ تير  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  45678910111213  ÈÚÏí  >>
  داستان دنباله‎دار گرانی کاغذ و تعطیلی روزنامه‎ها
صاحب‌امتیاز و مدیرمسؤول روزنامه‌ی عصر مردم با ابراز نگرانی از وضعیت نشریه‌های مکتوب در کشور و استان فارس، تصریح کرد که هفت روزنامه‌ی فعال استان فارس، به دلیل ناتوانی در رفع مشکلات مالی، در آستانه‌ی تعطیلی قرار گرفته است.

۱۳۹۷/۲/۵ :تاريخ

  تدوین برنامه های جدید، سهم کاغذ داخلی را افزایش می‏ دهد
معاون تولید انتشارات آستان قدس رضوی گفت: با عملیاتی شدن برنامه پیشنهادی این معاونت در راستای جایگزینی کاغذ ساخت داخل با هدف حمایت از کالای ایرانی، سهم مصرف کاغذهای ایرانی در تولید سالانه این انتشارات به 50 درصد افزایش می‌یابد.

۱۳۹۷/۲/۵ :تاريخ

  تغییر نمونه‌های چاپی قرآن در فهم معارف آن موثر خواهد بود
مدیر و مسئول غرفه موسسه جوادالائمه(ع) اظهار کرد: برگزاری مسابقات و نمایشگاه قرآنی به جهت فراهم شدن بخش‌های گوناگون جهت استفاده جوانان و عموم مردم علاقمند قطعا سبب جذب عموم به معارف قرآنی خواهد شد و در این باره پیشنهادمی‌کنم که سعی کنیم با چاپ‌های متنوع قرآن سبب دلنشین شدن محتوای معنوی چنین کتاب ارزشمندی شویم.

۱۳۹۷/۲/۵ :تاريخ

  طرح منع استفاده از هر نوع پلاستیک در نیویورک، بسته بندی پلاستیکی ممنوع
این لایحه که در صورت تصویب از اول ژانویه سال آینده اجرایی خواهد شد، شامل ممنوعیت استفاده از کیسه‌های یک بار مصرف و پلاستیکی و کیسه‌های مورد استفاده برای بسته بندی هر نوع محصولات غذایی یا پوشاک در تمامی فروشگاه‌ها و دیگر نقاط ایالت است.

۱۳۹۷/۲/۴ :تاريخ

  واردات نفس کارخانه های تولید کاغذ را گرفت
رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا از توقف تولید کاغذ در کارخانه های داخلی خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۴ :تاريخ

  لوگوی فولکس واگن تغییر می کند
یک مقام مسئولشرکتخودروسازی فولکس واگن از تغییرنشان تجاری این شرکت در سال آینده میلادی خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۴ :تاريخ

  نمایشگاه‌های استانی‌ با کمک طرح های فصل تکمیل می شود
مدیر دبیرخانه دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به اثرات طرح‌های فصلی خانه کتاب در حوزه نشر گفت: توجه این طرح‌ها به کتاب‌فروشی‌ها نتایج خوبی را در پی داشته است، به طوری که می‌توان گفت در یک نگاه کلی طرح‌های فصلی و نمایشگاه‌های استانی مکمل یکدیگر هستند.

۱۳۹۷/۲/۴ :تاريخ

  حقوق مؤلفان در ایران زیر ذره بین، قوانین نا کارآمد
حق مؤلف چیست؟ قوانین مرتبط با حق مؤلف در ایران کدامند؟ عدم توجه به معاهدات بین المللی در قوانین فعلی حق مؤلف ایران چه تأثیری بر وضعیت نشر در ایران دارد؟ چرا قوانین داخلی در مورد حق مؤلف کارآمدی لازم را ندارد؟

۱۳۹۷/۲/۴ :تاريخ

  مخالفت برخی ناشران با شعار امسال نمایشگاه
بازرس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران معتقد است، تحریم نمایشگاه کتاب توسط برخی از ناشران جدی نیست.

۱۳۹۷/۲/۴ :تاريخ

  پیچیدگی تولید اسکناس،دست توانمند ایرانی
شايد هنوز هم كسانی باشند كه تصور كنند اسكناسهای موجود در شبكه پولی كشورمان در خارج از كشور تهيه و چاپ می شوند. اما واقعيت اينست كه اكنون همه اسكناسهای در گردش ايرانی بدست توانا و انديشه ايرانی تهيه و چاپ می شود

۱۳۹۷/۲/۳ :تاريخ

<<  ÞÈáí  45678910111213  ÈÚÏí  >>