۱۳۹۷ جمعه ۱ تير  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>
  شرکت بسته بندی آب تعطیل شد
دبیرکل انجمن آب‌های معدنی و آشامیدنی گفت: یکی از بزرگ‌ترین واحدهای تولیدکننده ما به دلیل عدم رسیدن مواد اولیه از ماهشهر در آستانه تعطیلی قرار دارد.

۱۳۹۷/۳/۲۰ :تاريخ

  ترکیب دو تکنولوژی مقرون به صرفه است افست به اضافه دیجیتال
علی ظریف؛ مدیر فروش شرکت ایران روتاتیو با اشاره به ظرفیت‌های چاپ دیجیتال گفت: امروز تولید سفارش‌های خطی دیگر برای ماشین‌های افست مقرون به صرفه نیست

۱۳۹۷/۳/۹ :تاريخ

  تحولات گوناگونی پیش روی چاپ دیجیتال قرار دارد
حمید خیراللهی؛ مدیر شرکت سوپرواید با اشاره به چاپ دیجیتال گفت: چاپ دیجیتال چاپی پویا بوده و همیشه در حال پوست‌اندازی و تغییر است و سمت و سوی جدیدی پیدا می‌کند در این میان بعضی از خدمات آن کمتر سودآور و بخشی دیگر بیشتر سودآور است.

۱۳۹۷/۳/۸ :تاريخ

  بسته بندی داروهای بیمارستانها زیر ذربین است
رئیس سازمان غذا و دارو، در نامه ای به شرکت های دارویی، بررسی پرونده‌های دارویی با بسته بندی مخصوص در مراکز درمانی را مورد توجه قرار داد.

۱۳۹۷/۳/۸ :تاريخ

  نسل آینده‎ی کارتن‎ها کلید تحول صنعت بسته‎بندی
نسل آینده کارتن‌ها بازارهای این صنعت را از پلاستیک‌ها بازپس خواهند گرفت.

۱۳۹۷/۳/۸ :تاريخ

  قیمت زیاد کتاب دوری از مخاطب را به همراه دارد
یکی از فعالان حوزه نشر معتقد است که قیمت کنونی کتاب، یکی از مهم‌ترین موانع در کتاب خریدن به شمار می‌رود و آنچه در این حوزه از هر چیز اهمیت بیشتری دارد، حمایت از ناشران و کسانی است که در بخش‌های مختلف از ترجمه و ویراستاری تا توزیع‌ مشغول فعالیت هستند.

۱۳۹۷/۳/۸ :تاريخ

  برندگان چهاردهمین دوره نمایشگاه پوستر اسماءالحسنی را ببینید
برندگان چهاردهمین دوره نمایشگاه پوستر اسماءالحسنی

۱۳۹۷/۲/۲۷ :تاريخ

  سرمایه گذاری در حوزه بازیافت کاغذ
برگزاری جلسه غلامحسین مسعودی ریحان با سرمایه گذار حوزه بازیافت کاغذ جلسه غلامحسین مسعودی ریحان رییس کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز با سرمایه گذار حوزه بازیافت کاغذ برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۲۷ :تاريخ

  دغدغه های شهرداری همدان برای تبلیغات
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری همدان از مذاکره با اکبر عبدی برای تبليغات «همدان، 2018» خبر داد و گفت: ایده‌های جنبی و جذاب در تبلیغات همدان 2018 استفاده شود.

۱۳۹۷/۲/۲۷ :تاريخ

  واکاوی ضعف منابع درسی و مشکلات نشر
ناشران دانشگاهی معتقدند کتاب های دانشگاهی مانند دارو شده که اساتید به صورت نسخه ای آن را به دانشجویان تجویز می کنند در حالی که منابع درسی دارای هویت بسیاری در نشر دانشگاهی تالیف شده و توسط اساتید و دانشجویان در بسیاری از مواقع نادیده گرفته می شود.

۱۳۹۷/۲/۲۷ :تاريخ

<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>