۱۳۹۷ جمعه ۲۵ آبان  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  3456789101112  ÈÚÏí  >>
  بوی کاغذ از چاپخانه‌های زیر زمینی به مشام می رسد
صدای باد میان صفحه‌های کتاب پیچیده و گویی آنها را به رقص در آورده است. نم نم باران پاییزی بر کلمات بوسه می‌زند گویا باران باور دارد که کلمات از هویت و فرهنگ یک کشور پاسداری می‌کند.

۱۳۹۷/۷/۲۲ :تاريخ

  در نمایشگاه فرانکفورت ،تنها یک نشر دانشگاهی حضور دارد
بخش ناشران دانشگاهی، یکی از قسمت‌های مهم نمایشگاه کتاب فرانکفورت است که امسال تنها یک نماینده از نشر دانشگاهی کشور در آن حضور دارد.

۱۳۹۷/۷/۲۲ :تاريخ

  200 ملاقات برای ناشران ایرانی در نمایشگاه فرانکفورت
مشاور رئیس موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی از برگزاری بیش از ۲۰۰ قرار ملاقات مفید بین ناشران ایرانی و ناشران خارجی در غرفه ایران در نمایشگاه فرانکفورت خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۲۲ :تاريخ

  مراکز جدید توزیع کاغذ مشخص شدند
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با استناد به گزارش اعضای کمیته کنترل بحران کاغذ، گفت: برخی از روزنامه‌های معروف منتسب به دولت مرکز توزیع کاغذ شده اند.

۱۳۹۷/۷/۲۰ :تاريخ

  رایزنی مبادله رایت برای ناشران ایرانی
آژانس‌های ادبی ایرانی، ناشران و تشکل‌های نشر ملاقات‌های خود با همتایان خارجی خود را از روز نخست نمایشگاه آغاز کرده‌اند و در صدد مبادله رایت چندین کتاب‌اند.

۱۳۹۷/۷/۲۰ :تاريخ

  دومین نمایشگاه بین‌المللی بسته بندی و فرآوری صنعت چاپ افتتاح شد
دومین نمایشگاه بین‌المللی بسته بندی و فرآوری صنعت چاپ در مساحتی به متراژ 15 هزار متر مربع و در دو سالن مجزا در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شده است و تا 22 مهر ماه ادامه خواهد داشت

۱۳۹۷/۷/۲۰ :تاريخ

  کم کاری بانک مرکزی برای پرداخت ارز دولتی به کاغذ
نماینده تشکل‌های چاپ سراسر کشور از اهمال بانک مرکزی در پرداخت ارز به فهرست اول مورد تایید وزارت ارشاد برای واردات کاغذ خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ :تاريخ

  همه چیز به چاپ آثار ممنوعه بر می گردد
چاپ و فروش کتاب‌های ممنوعه و بدون مجوز می‌تواند ضربات جبران ناپذیری به صنعت نشر کشور وارد کند

۱۳۹۷/۷/۱۸ :تاريخ

  ذره بین مجلس بر قیمت کاغذ مجلس
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، قرائت گزارشی درباره وضعیت کاغذ و بررسی ابعاد قیمت کاغذ در بازار اهم محورهای جلسه امروز این کمیسیون برشمرد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ :تاريخ

  کاغذفروش‌ها قیمت کاغذ را پایین نمی آورند
یک ناشر معتقد است دست‌های پشت‌پرده‌ای که در اتحادیه ناشران و همچنین وزارت ارشاد وجود دارد، مانع از رسیدن کاغذ با قیمت مناسب به دست ناشران شده و می‌شوند.

۱۳۹۷/۷/۱۷ :تاريخ

<<  ÞÈáí  3456789101112  ÈÚÏí  >>