۱۳۹۷ جمعه ۱ تير  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  3456789101112  ÈÚÏí  >>
  32 نهادی که نتوانسته اند جامعه را به فرهنگ کتاب خوانی ترقیب کنند
عضو هیات رئیسه کمیسون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمتر کسی به فکر مطالعه عمومی است، گفت: ۳۲ نهاد فرهنگی نتوانسته‌اند قدمی در جهت افزایش گرایش جامعه به کتاب بردارند.

۱۳۹۷/۲/۸ :تاريخ

  حل بحران کاغذ در دستور کار وزارت ارشاد
محمد سلطاني‌فر معاون مطبوعاتي و اطلاع‌رساني وزير ارشاد از تلاش اين معاونت براي كاهش قيمت كاغذ مورد نياز مطبوعات و حمايت از توليد كاغذ ايراني خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۶ :تاريخ

  آغاز به کار نمایشگاه بین‌المللی کتاب بوینوس آیرس
نمایشگاه بین‌المللی کتاب بوئنوس آیرس با بیش از هزار رویداد فرهنگی هرسال بیش از یک میلیون بازدید‌کننده را در ماه آوریل به سوی خود جذب می‌کند

۱۳۹۷/۲/۶ :تاريخ

  هرگونه افزایش قیمت یا احتکار پذیرفته نیست
تعزیرات منتظر گران فروشان کاغذ

۱۳۹۷/۲/۶ :تاريخ

  برند سازی نیازمند اصلاح تولید
عرب معاون هماهنگی و بودجه سازمان برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان گفت: اگر اصلاح و نوسازی نخیلات انجام نشود، نمی‌توانیم بخش برندینگ و بسته‌بندی را به سرانجام برسانیم و از آن به‌خوبی استفاده کنیم.

۱۳۹۷/۲/۶ :تاريخ

  کاغذ هایی که نوشته های دیجیتالی ارائه می کنند
محققان دانشگاه کارنگی ملون، کاغذی ابداع کرده‌اند که به لمس حساس است و آن چیزی که روی آن نوشته می‌شود را به شکل دیجیتالی نیز ارائه می‌دهد.

۱۳۹۷/۲/۶ :تاريخ

  صف‌آرایی۱۵۰۰۰ هزار نشر در مقابل ۵۰۰۰ کتابفروشی
تا دی ماه ۱۳۹۶ تعداد ۱۵۰۰۰ هزار جواز نشر از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است در کشوری تعداد کتابفروشی‌های آن به پنج هزار واحد نمی‌رسد و دویست شهر آن فاقد کتابخانه عمومی است، این تعداد ناشر چه معنایی دارند؟

۱۳۹۷/۲/۵ :تاريخ

  آغاز به کار نمایشگاه بین‌المللی کتاب و مطبوعات ژنو
سی‌و‌دومین نمایشگاه کتاب و مطبوعات ژنو که دومین نمایشگاه بزرگ فرانسه‌زبان در دنیا است، از روز 25 آوریل (5 اردیبهشت) در مرکز پالکسپو شروع به کار خواهد کرد و در 29 آوریل (9 اردیبهشت) به کار خود خاتمه خواهد داد.

۱۳۹۷/۲/۵ :تاريخ

  ریش و قیچی دست وارد کنندگان کاغذ
رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا با بیان اینکه کمبود تولید و پایین بودن کیفیت کاغذهای داخلی، بازار را ناگزیر به واردات کرده است، گفت: 85 درصد کاغذهای موجود در بازار به کاغذهای وارداتی تعلق دارد.

۱۳۹۷/۲/۵ :تاريخ

  اعلام شاخص‌های جدید بسته‌بندی میوه و تره بار جهت صادرات
سید حسین حسینی محمدی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر امروز اظهار داشت: به منظور حفظ ماندگاری در بازار های صادراتی و رعایت استاندارهای لازم دستورالعمل جدید شاخص‌های بسته بندی میوه و تره باردر سال جاری 97 از سوی سازمان توسعه تجارت ایران ابلاغ گردید.

۱۳۹۷/۲/۵ :تاريخ

<<  ÞÈáí  3456789101112  ÈÚÏí  >>