۱۳۹۷ شنبه ۴ فروردين  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  3456789101112  ÈÚÏí  >>
  شاعری که با واژه‌ها نقاشی می‌کشید
مجموعه‌ای از «شعرهای خواندنی وحشی بافقی» به کوشش داود لطف‌الله از سوی نشر پیدایش منتشر شد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ :تاريخ

  برپایی نذر کتاب با موضوع فاطمیه
کتابفروشی کیهان با همکاری گروه فرهنگی عقل سرخ اقدام به توزیع کتاب با محوریت شخصیت و سیره حضرت زهرا(س) با شرایط ویژه همزمان با ایام فاطمیه کرده است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ :تاريخ

  3 تیم بازرسی بر قرآن های چاپ شده نظارت می کنند
تیم بازرسی سازمان دارالقرآن به منظور جلوگیری از تخلفات در زمینه چاپ و نشر قرآن کریم از سال آینده به بررسی و نظارت بر قرآن‌های عرضه شده در استان‌های تهران، خراسان رضوی و قم می‌پردازد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ :تاريخ

  ورود نانو ساختارهای فلزی در چاپ سه بعدی امکان پذیر می شود
محققان انستیتوی فناوری کالیفرنیا راهکار جدیدی را برای تولید نانوساختارهای فلزی با استفاده از چاپ سه بعدی ابداع کردند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ :تاريخ

  نقدینگی مشکل بزرگ تولید
یک فعال صنایع کوچک در حوزه کارتن سازی گفت: در حال حاضر بحث نقدینگی و تسهیلات لازم برای سرمایه ثابت جهت تهیه ماشین آلات بزرگترین مشکل تولیدکنندگان در کشور است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ :تاريخ

  انباشت هزاران تن کاغذ گلاسه در گمرک بندرعباس
رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا از عدم ترخیص هزاران تن کاغذ گلاسه و A۴ در گمرک بندرعباس خبر داد و گفت: این اقدام که ناشی از عملکرد سلیقه‌ای مسئولان است‌، ضرر بسیاری به واردکنندگان تحمیل کرده است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ :تاريخ

  خواب خرگوشی که ۱۵.۷ میلیون دلار آب می‌خورد!
وضعیت بالقوه اقتصاد بازیافت ایران تنها در هشت گروه کالایی بررسی شده رقمی حدود ۱۵.۷ میلیون دلار و با اشتغالی بالغ بر یک میلیون و ۲۳۵ هزار نفر است که هرگز توجه درخوری از سوی مسئولان به آن نشده است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

  تعطیلی در انتظار قطب کاغذ کشور/ سرنوشت تلخ «نساجی» در کمین «کاغذ»
بزرگترین و مهم‌ترین کارخانه تولید کاغذ تحریر کشور یعنی کارخانه چوب و کاغذ مازندران این روزها حال مناسبی ندارد و شرایط نامناسب تولید آن زنگ‌های خطر را به صدا در آورده است، باید مراقب بود تا کاغذ به سرنوشت تلخ کارخانه نساجی مازندران دچار نشود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

  یادداشت خواندنی علیرضا نصرتی درباره آگهی های چاپ با طراحی رایگان
اگر روی شیشه داروخانه ای بنویسند: فروش دارو با معاینه رایگان آیا به عنوان یک آدم عاقل و بالغ و آگاه، به این دکتر و معاینه اش اعتماد می کنید!؟ حتما نه! چون می دانید که داروخانه ها موسسه خیریه نیستند که برای رضای خدا مردم را رایگان معاینه کنند و اصلا کارشان معاینه و تشخیص بیماری نیست، آنها با این روش فقط می خواهند داروهایشان را بفروشند و بیماری، معاینه و سلامتی مشتریان برایشان اهمیتی ندارد

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

  در دوره پوسترهای “بقالی” هستیم!
ابراهیم حقیقی گرافیست مطرح کشور گفت:« اکنون در دوره ی پوسترهای بقالی هستیم و داوری در این زمان بسیار آسان است. یک جشنواره به دنبال فرهیختگی است نه ابتذال! اما این میان تعداد پوسترهای شاخص بسیار کم هست»

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

<<  ÞÈáí  3456789101112  ÈÚÏí  >>