۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  3456789101112  ÈÚÏí  >>
  تبیین آینده صنعت بسته‎بندی و چاپ در آسیا
هفتمین نمایشگاه بین‏ المللی بسته‎بندی و چاپ آسیا بر اساس چهار حوزۀ فعالیتی افتتاح گردیده و محصولات جدیدی در آن در معرض نمایش قرار گرفته اند که نشان دهندۀ حرکت رو به جلو در این صنعت است.

۱۳۹۷/۶/۱۰ :تاريخ

  صادرات دفترچه دانش‌آموزی ممنوع شد
مقرر شد علاوه بر ممنوعیت صادرات کاغذ و کاغذ باطله از خروج دفترچه دانش آموزی که مواد اولیه آن با ارز 4200 تومان تامین شده، پیشگیری شود.

۱۳۹۷/۶/۱۰ :تاريخ

  کاغذهای کتاب‏های درسی مورد نیاز در سال ۹۵ خریداری شده است
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش می‌گوید بحران کاغذ مشکلی در چاپ کتاب‌های درسی امسال ایجاد نکرده است زیرا کاغذهای مورد نیاز چاپ کتاب‌های ۹۸-۹۷ در سال ۹۵ خریداری شد.

۱۳۹۷/۶/۱۰ :تاريخ

  قانون‌گذار با روح حقوق مولف آشنا نیست
محمود آموزگار در دومین نشست همایش مالکیت فکری گفته‌ها و ناگفته‌‌ها با اشاره به لایحه حمایت از حقوق مالکیت مادی و معنوی آثار ادبی و هنری در مجلس شورای اسلامی، طولانی شدن بررسی این لایجه را به دلیل نا‌آشنایی با روح حقوق مولف دانست.

۱۳۹۷/۶/۱۰ :تاريخ

  گرنت‏ های ناشران خارجی پرداخت شد
رئیس مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی از پرداخت گرنت اکثر پرونده‌های تکمیل شده انتشار کتاب‌های ایران درخارج از کشور خبر داد.

۱۳۹۷/۶/۱۰ :تاريخ

  جشنواره صنعت چاپ در بسیاری از استان ها بر گزار می شود
شمارش معکوس برای 18 استان کشور

۱۳۹۷/۶/۱۰ :تاريخ

  آموزش گرافیکی چاپ وبسته بندی برگزار می شود
سه دوره آموزشی با موضوع مهارت‌های گرافیکی تکنیک‌‌های چاپ و چاپ دیجیتال شهریور ماه امسال برای فعالان حوزه طراحی گرافیک در تولید کتاب، برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۶/۷ :تاريخ

  کاغذ ایرانی تنها 10درصد از تولید کتاب درسی را تامین می کند
مدیر‌کل دفتر چاپ و توزیع کتاب‌های درسی وزارت آموزش و پرورش با بیان این مطلب که کارخانه‌های تولید داخلی کاغذ تضمین تولید کاغذ به ما نمی‌دهند‌، گفت: با وجود تمایل وزارت آموزش و پرورش تنها ۱۰ درصد از تولید کتاب های درسی ۹۷ با کاغذ ایرانی انجام شد.

۱۳۹۷/۶/۷ :تاريخ

  نقش مهم بسته بندی درتولیدات داخلی
یکی از حوزه‌هایی که اخیرا صنعت چاپ ایران را درگیر خود کرده و اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران نیز روی آن به خوبی تمرکز کرده، چاپ لیبل و برچسب است.

۱۳۹۷/۶/۷ :تاريخ

  پاشنه آشیل، صنعت چاپ خود تحریمی‌ها است
یک مقام مسئول با اشاره به مشکلاتی که دریافت مابه‌التفاوت نرخ ارز برای واردات بخش تولید کشور ایجاد کرده است، گفت:رایزنی اتاق بازرگانی ایران برای واردات مواد مصرفی چاپ با ارز دولتی ادامه دارد.

۱۳۹۷/۶/۷ :تاريخ

<<  ÞÈáí  3456789101112  ÈÚÏí  >>