۱۳۹۷ جمعه ۲۵ آبان  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  567891011121314  ÈÚÏí  >>
  بی رغبتی به چاپ کتاب بالا گرفته است
آرام میان کتاب ها قدم بردار، یار مهربان ناخوش است و در همهمه بازار فدا می شود، نمی داند به کدامین سو حرکت کند؛ چه بر سرمان آمده که این روز ها کاغذ بازی ارز ها را به ورق زدن آرام کتاب ترجیح می دهیم....

۱۳۹۷/۷/۱۵ :تاريخ

  اتحادیه ناشران خواهان حقوق خود شدند
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با ارسال نامه‌ای به شهردار تهران پیگیر درخواست جمعی از ناشران بستانکار از نشر شهر شد‌، ناشرانی که از آذرماه۹۵ تاکنون ۱۳ میلیارد ریال از این مؤسسه طلبکار هستند.

۱۳۹۷/۷/۱۵ :تاريخ

  آدرس های غلط، دست های خالی
هم اکنون 95درصد کاغذ مورد نیاز ایران از طریق واردات تامین می شود و دست اندرکاران صنعت چاپ ونشر به خوبی بر این موضوع واقف هستند که ایران توان و پتانسیل لازم برای تولید کاغذ در داخل را ندارد .

۱۳۹۷/۷/۱۵ :تاريخ

  چاپ سی دی افست یا دیجیتال، تفاوتی نا محسوس
در مقایسه چاپ سی دی افست و چاپ سی دی دیجیتال باید گفت که از نظر کیفیت چاپ تفاوت چندانی ندارند فقط پس از چاپ سی دی دیجیتال باید روی آن را u.v کرد تا رنگ‌ها تثبیت شوند.

۱۳۹۷/۷/۱۴ :تاريخ

  تاجر کاغذ، اسیر طمع آدم ربایان شد
ربایندگان تاجر کاغذ 2مرد جوان بودند که پس از دستگیری مدعی شدند در ازای دستمزد 20میلیون تومانی برای آدم‌ربایی اجیر شده بودند.

۱۳۹۷/۷/۱۴ :تاريخ

  ضرورت تدوین برنامه‏ های بسترساز
پیش از بحران باید به فکر درمان بود لذا تدوین برنامه های اجرایی کارشناسی شده در سطح کلان بسیار بااهمیت است و به‌عنوان یک اولویت در شرایط فعلی اقتصاد کاربردی محسوب می‌شود. کمبود مواد اولیه ایی مانند کاغذ پشت برچسبدار برای تولید لبیل نیارمند توجه است.

۱۳۹۷/۷/۱۳ :تاريخ

  رای مخفی به تعرفه‌های کاغذ
طبق مکاتبه جدید وزارت صنعت ، معدن و تجارت تعدادی از تعرفه‌های مربوط به انواع کاغذ از فهرست ممنوعیت صادرات خارج شد.

۱۳۹۷/۷/۱۳ :تاريخ

  چرخه صنعت چاپ و نشر کشور حال خوبی ندارد
ساسان والی‌زاده در آئین معرفی 21 عنوان کتاب از تازه‌های نشر موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بیان کرد: مجموعه موزه در کمتر از 6 ماه اخیر توانسته 26 جلد کتاب به چاپ برساند که تا پایان سال این عدد را به 100 خواهیم رساند.

۱۳۹۷/۷/۱۱ :تاريخ

  همه مشکلات به کاغذ ختم می شود
مدیر نشر به‌نگار درباره قیمت کاغذ و به تبع آن چاپ کتاب، گفت: به نوعی با این اوضاع کنار می‌آییم. اوضاع نابه‌سامان است اما ناچاریم بسازیم و مدارا کنیم.

۱۳۹۷/۷/۱۱ :تاريخ

  ساخت اسباب بازی با کمک چاپ گر سه بعدی در خانه
این چاپ‌گر سه‌بعدی شما را قادر می‌سازد بین صدها طرح، اسباب‌بازی مورد نظر خود را بسازید و حتی طرح آن را خودتان بکشید.

۱۳۹۷/۷/۱۱ :تاريخ

<<  ÞÈáí  567891011121314  ÈÚÏí  >>