۱۳۹۷ جمعه ۱ تير  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  567891011121314  ÈÚÏí  >>
  ابوظبی میزبان هزاران ناشر از سراسر جهان
بیست‌و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب ابوظبی که بزرگ‌ترین نمایشگاه کتاب در خاورمیانه و شمال آفریقا به شمار می‌آید، از روز 25 آوریل ( 5 اردیبهشت) در شهر ابوظبی کشور امارات متحده عربی کار خود را آغاز می‌کند و تا روز اول ماه می (11 اردیبهشت) به فعالیت‌های خود ادامه خواهد داد.

۱۳۹۷/۲/۳ :تاريخ

  هنر نصف جهان با بسته‎بندی بومی در راه بازارهای جهانی
در حوزه بسته‌بندی کالاهای صنایع دستی همواره از سوی گردشگران داخلی و خارجی انتقادهایی به تولیدکنندگان و فروشندگان صنایع دستی منعکس می‌شد، به همین اتحادیه تصمیم بر طراحی نوعی بسته‌بندی بومی گرفت.

۱۳۹۷/۲/۳ :تاريخ

  ۵۰ طراحی بسته بندی نفیس الهام بخش را ببینید
هر شی جذابی می تواند به راحتی چشم‌ها را سرقت کند، چرا که مردم، زیبایی را خیلی زود متوجه می شوند و سرشان را به سمت چیزهایی که جذاب به نظر می رسد می‌گردانند.

۱۳۹۷/۲/۲ :تاريخ

  افزایش میزان تولیدات چاپی در انتشارات مدرسه
حمیدرضا شاه‌آبادی گفت: امسال شاهد رشد 40 درصدی در تولید و عرضه کتاب از سوی انتشارات مدرسه بودیم و توانستیم در سال 1396 حدود 2 میلیون نسخه کتاب تولید کنیم.

۱۳۹۷/۲/۲ :تاريخ

  ضرورت تحول در بسته بندی کشور
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور ایران در نشست هم‌اندیشی مدیران دولت با انتقاد از نوع بسته بندی بعضی کالاهای داخلی گفت: در برخی جاها کالای ایرانی ما نیازی به تبلیغ ندارد. برنج و زعفران و فرش و خاویار ایرانی تبلیغ نمی‌خواهد.

۱۳۹۷/۲/۲ :تاريخ

  سیاست‏گذاری مناسب در صنف چاپ وجود ندارد
امید برای ادامه کاردر صنعت چاپ بسیار تیره تار بوده زیرا روند تحولات موجود بیانگر عدم سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی مناسب در جهت رفع موانع در صنف چاپ است.

۱۳۹۷/۲/۲ :تاريخ

  کتاب‌فروشی 54 ساله اغذیه فروشی شد
تعطیلی هر کتاب‌فروشی، گواه اقتصاد بی‌رونق نشر

۱۳۹۷/۲/۱ :تاريخ

  چاپ سه‎بعدی با ناسا به فضا سفر خواهد کرد
بیش از 100 قطعه از قطعات تشکیل‌دهنده کپسول خدمه فضاپیمای «اوریون» ناسا با استفاده از فناوری چاپ سه‌بعدی ساخته خواهد شد که به طور خاص برای روبرویی با چالش‌های فضای عمیق طراحی شده‌اند

۱۳۹۷/۲/۱ :تاريخ

  حمایت از کالای ایرانی در گرو تبلیغات و برند سازی
مسئولان فریدونشهر در شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، ترویج کالای ایرانی را در گرو تبلیغات محیطی و سایبری مؤثر، فروش مناسب و صحیح و تغییر در سبک زندگی مردم دانستند.

۱۳۹۷/۲/۱ :تاريخ

  دولت ناشران را با کاغذ ارزان حمایت کند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: دولت باید کاغذ ارزانتر در اختیار ناشران قرار دهد تا نویسندگان بتوانند کتاب هایشان را در تیراژ بالاتر و بیشتر چاپ کنند و در اختیار مردم قرار دهند.

۱۳۹۷/۲/۱ :تاريخ

<<  ÞÈáí  567891011121314  ÈÚÏí  >>