۱۳۹۷ جمعه ۲۵ آبان  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  6667686970
  تکنولوژی جدید برای چاپگرهایی که به صورت مستقیم بر روی پارچه چاپ می کنند
کرنت دیجیتال، یکی از شرکت های جهانی پیشرو در چاپ نساجی دیجیتال؛ و شرکت راه حل های خروجی دیجیتال کالرگیت؛ به دنبال این هستند که طی همکاری با یکدیگر، راه حل های صنعتی و حرفه ای پیشرفته خود را به سطحی بالاتر برسانند.از این به بعد چاپگرهایی که به صورت مستقیم بر روی پارچه چاپ می کنند هم می توانند از کیفیت قابل اطمینان کرنیت دیجیتال سود ببرند، کیفیتی که به لطف ویژگی های بهینه کالرگیت ریپ، بهبود یافته است. این همکاری هم چنین یک گام مهم دیگر در مسیر تلاش های کرنت برای دستیابی به سیستم های چاپ نساجی است

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ :تاريخ

  با فناوری چاپ سه‌بعدی؛ربات نرم ساخته می‌شود
این دستاورد با استفاده از تازه‌ترین نوآوری‌های صورت گرفته در عرصه چاپ سه‌بعدی ارائه شده است. اکنون محققان امیدوار هستند که از نتایج این دستاورد به عنوان گام جدی جهت تولید ماهیچه‌های رباتیکی در آینده‌ای نه چندان دور استفاده کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ :تاريخ

  ساخت اولین چاپگر سه‌بعدی جهان با توانایی چاپ در شرایط خلاء
یک شرکت تولیدی با ساخت و استفاده از چاپگر سه‌بعدی که می‌تواند در شرایط دشوار و شبیه به فضا مورد استفاده قرار بگیرد، نام خود را در تاریخ ثبت کرد.بر اساس گزارش ساينتيفيك امريكن، شركت Made in Space موفق شدند با استفاده از اين چاپگر در شرايط مافوق خلاء آلياژ‌هاي پليمري چاپ كنند و اميدوارند اين فناوري جديد امكان طراحي و ساخت فضاپيماهاي پيشرفته‌تر و تلسكوپ‌هاي فضايي پيچيده‌تر را فراهم آورد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ :تاريخ

  حق انتخاب
طراحی بسته طیف چای میوه‌ای T2 Mini جایگاه نخست را در رده نسخه- محدود (Limited-Edition) در میان برندگان Dieline بدست آورد

۱۳۹۶/۱۰/۹ :تاريخ

  صنعت چاپ باید از مالیات بر ارزش افزوده معاف شود
سعید باستانی؛ سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی معتقد است به دلیل پیوستگی صنعت چاپ با حوزه فرهنگ باید از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف باشد.

۱۳۹۶/۱۰/۹ :تاريخ

  سمت و سوی لیبل مطابق با سلیقه کاربران نهایی
به تازگی نشریه ای که توسط فینات (Finat)، اتحادیه لیبل اروپا منتشر شده، به تحلیل عناصری پرداخته است که بر روی زنجیره تامین لیبل تامین اثر می گذارند، این نشریه بر روی زاویه دید و محیط کاربران نهایی تمرکز کرده است.

۱۳۹۶/۱۰/۹ :تاريخ

<<  ÞÈáí  6667686970