۱۳۹۷ جمعه ۲۵ آبان  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
12345678910  ÈÚÏí  >>
  تولیدکنندگان از مشتریان داخلی پلکان نسازند
عرصه چاپ و نشر خبر از کمبود مرکب ساخت داخل و افزایش قیمت این کالا می‌دهند آن‌ها معتقدند درحالی‌که مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها می‌تواند زمینه رشد و شکوفایی برای برخی کالاهای ساخت داخل را داشته باشد، کاهش این مواداولیه و افزایش قیمت آن همگام با سایر کالاهای ضروری در صنعت چاپ چالش‏های فراوانی را برای چاپخانه ‏ها فراهم می‌کند.

۱۳۹۷/۸/۱۶ :تاريخ

  تولید در گرداب
نوسانات ارزی و عدم برنامه های مناسب تاثیر بسیاری را بر سیستم برنامه‌ریزی صنعتگران تأثیر می‌گذارد. صنعتگران در چنین شرایطی امکان برنامه‌ریزی هدفمند در جهت مبادلات خود در بلند‌مدت را ندارند.

۱۳۹۷/۸/۱۶ :تاريخ

  نگاهی به روند توسعه صنعت تابلوسازی
در گذشته بیشتر اصناف و فروشگاه ها برای تبلیغات و یا سردر مغازه های خود از تابلوهای پارچه‌ای که با قلم و رنگ نوشته می‌شد و یا حتی از یک تکه کاغذ استفاده می کردند.

۱۳۹۷/۸/۱۶ :تاريخ

  ناشران با تازه های کتاب قدم به نمایشگاه کتاب فارس می گذارند
معاون فرهنگی و امور رسانه فرهنگ و ارشاد‌‌‌‌ اسلامی استان فارس گفت: نمایشگاه کتاب امسال از تاریخ ٣ تا ٨ آذرماه د‌‌‌‌ر محل نمایشگاه بین ‌المللی برگزار می‌شود‌‌‌‌ که تاکنون ثبت نام ٣٢٠ ناشر کشوری را شاهد هستیم و اولویت حضور ناشران بر مبنای ارائه تازه های کتاب خواهد بود.

۱۳۹۷/۸/۱۵ :تاريخ

  نشر در بن بست اقتصادی
مقابله با قاچاق کتاب در هفته‌های اخیر رنگ دیگری به خود گرفته است،‌ حجم توقیفات انبارهای قاچاق مایه دلگرمی ناشران شده و امید برای بازگشت رونق به کسب ناشران بیشتر شده است،‌ اما آیا پادزهری برای ریشه‌کن کردن این بیماری در اختیار داریم؟

۱۳۹۷/۸/۱۵ :تاريخ

  اختصاص ارز به کاغذ به بحران ها دامن زد
یک ناشر واردکننده کاغذ با اشاره به کاغذبازی‌های اداری برای واردات کاغذ و وحشتناک خواندن روند اداری گفت:‌ اختصاص ارز دولتی به کاغذ اشتباهی بود که موجب فساد در این زمینه خواهد شد.

۱۳۹۷/۸/۱۵ :تاريخ

  استقبال ناشران معتبر جهان برای حضور در نمایشگاه سی ‌ودوم کتاب تهران
مدیر عامل ویژه نشر گفت: پرداخت مطالبات ناشران توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استقبال ناشران معتبر جهان برای حضور در نمایشگاه سی و دوم کتاب تهران را در پی داشت.

۱۳۹۷/۸/۱۴ :تاريخ

  نگاهی گذارا به چشم انداز و ظرفیت های نمایشگاه کتاب ترکیه
مدیر آژانس ادبی و ترجمه پل در آستانه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب استانبول، در یادداشت خود، وضعیت نشر ترکیه و ارتباط ناشران ایرانی و ترک را بررسی کرد.

۱۳۹۷/۸/۱۴ :تاريخ

  همایش حقوق نشر برگزار می شود
حقوق نشر ۲۹ آبان و همزمان با بیست‌وششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به همت انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۸/۱۳ :تاريخ

  افزایش قیمت ظروف بسته بندی و سهم اندک تولید
افزایش قیمت محصولات غذایی و لبنی، تنها به دلیل افزایش ظروف بسته بندی نیست اما؛ به هر حال افزایش قیمت شدید ظروف، بهای تمام شده شرکت ها را تحت تاثیر قرار داده است.

۱۳۹۷/۸/۱۳ :تاريخ

12345678910  ÈÚÏí  >>