۱۳۹۷ شنبه ۴ فروردين  | 
دانستنی های صنعت چاپ
دسته بندي
<<  ÞÈáí  567891011121314  ÈÚÏí  >>
  کلید دستیابی به بیشترین سودآوری، در چاپ دیجیتال است
سوسن ریاحی : "کاروفورد وستون" بر جنبه های واقع بینانه ا ی ازچاپ برحسب تقاضا(POD) توجه می کند که باید توسط ارائه دهندگان خدمات چاپ، درنظر گرفته شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۰ :تاريخ

  گردش کار چیست؟
ما عبارت گردش کار را اغلب در مقالات و محصولات بازاریابی می بینیم. با این حال، اگر شما از هر فرد حتی در یک شرکت بپرسید" گردش کارشان چیست " پاسخهای متفاوت دریافت خواهید کرد. سوسن ریاحی

۱۳۹۶/۱۱/۱۰ :تاريخ

  محصولی جدید برای انجام چاپ عالی روی پارچه
کسب و کارهایی که بدنبال رشد در حوزۀ صنایع چاپ دیجیتال روی پارچه هستند و از این فناوری در تولید پوشاک و لوازم دکور استفاده می کنند، می¬توانند سازوکار خود را با بهره گیری محصول جدید شرکت EFI بهبود بخشیده و نوآوری های جدیدی در زمینۀ تصویرسازی، طراحی و تولید محصولات جدید ارائه نمایند

۱۳۹۶/۱۱/۱۰ :تاريخ

  کمپین "اچ پی" برای ترغیب خانواده ها به داستانسرایی !
در محل شرکت "اچ پی" خانواده ها می¬توانند داستان های مورد علاقۀ خود را انتخاب نموده، نکات مد نظر خود را اعمال نمایند و با استفاده از چاپگر پیشرفتۀ مدل HP 8735 All-in-One (AiO) نسخۀ چاپی کتاب خود را دریافت نمایند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۰ :تاريخ

  ارزش نام تجاری
نام تجاری، از دارایی های یک شرکت است که باعث افزوده شدن ارزش محصول نهایی می شود. یک استراتژی نام تجاری قوی برای سهام داران، ارزش ایجاد کرده و همچنین نخبگان را به کار جذب می کند. اما از آنجا که یک الگوی استاندارد برای محاسبه ارزش نام تجاری وجود ندارد، درک میزان ارزش آن مشکل است. دو اتومبیل را در نظر بگیرید که در خط تولید یک کارخانه اروپایی تولید می شوند. این دو خودرو دارای شکل یکسان و مشابه هستند و روی یک شاسی مشابه سوار شده اند. تنها فرق موجود میان آن دو، نام آنهاست. یکی از آنها نامش فیات و د

۱۳۹۶/۱۱/۶ :تاريخ

  ریشه یابی عدم توجه به برند در ایران
پیش از آن که «اهمیت برند در فضای کسب وکار» مورد توجه قرار گیرد، به نظر می رسد، با رویکرد تاریخی-تحلیلی باید دنبال این پرسش بود که چرا برند در فضای کسب و کار ایرانی از اهمیت منطبق یا در مقیاس منطقه ای برخوردار نیست؟

۱۳۹۶/۱۱/۶ :تاريخ

  طراحی بطری آب معدنی با رویکرد جذابیت و استفاده راحت تر
آب معدنی و آب شرب به عنوان یکی از نیاز های اساسی روز مره انسان و استمرار حیات می باشد. میزان نیاز روزانه هر فرد 1 تا 2 لیتر می باشد که بستگی به شرایط آب و هوایی و سن سال دارد، استفاده از آب آشامیدنی سالم و گوارا یکی از مهم ترین فاکتور های مصرف آب می باشد.

۱۳۹۶/۱۱/۶ :تاريخ

  فناوری نانو در بسته بندی و سلامت مواد غذایی
برگزاری همایش هایی با موضوع فناوری نانو، راه اندازی کنسرسیوم هایی برای مواد غذایی بهتر و سالم تر، همچنین بالا بردن آگاهی مردم از طریق رسانه ها، مؤید تأثیرگذاری فناوری نانو بر صنایع غذایی است. انواع کاربردهای نانو در این زمینه شامل بسته بندی های هوشمند، مواد نگهدارنده و مواد خوراکی تعاملی (interactive) است، که به مصرف کنندگان اجازه می دهد موادغذایی را با توجه به ذائقه و نیازغذایی مورد نظرشان تغییر دهند.

۱۳۹۶/۱۱/۶ :تاريخ

  بررسی صنعت بسته بندی در ایران
اعتبارات: بخش بسته بندی در کشور ایران از جمله بخش هایی از صنعت و خدمات است که هیچ اداره و بخش خاصی در دولت به طور مستقیم به امور آن نمی پردازد. از این جهت همواره نوعی جفا در حق این بخش روا می شود. در دعوای بودجه و یا هنگام تبیین استراتژی های خاص توسعه کشور، سهم مشخصی برای بخش بسته بندی کنار گذاشته نمی شود. اگر بودجه یا کمکی نیز برای توسعه بخش بسته بندی اختصاص یابد کسی نمی داند این بودجه را چگونه باید توزیع یا خرج کرد. زیرا بخش بسته بندی در کشور ما پراکنده و متنوع است.

۱۳۹۶/۱۱/۶ :تاريخ

  مدرنیته، طراحی و بسته بندی
عکس، طرح، نقش، تصویر و تصویرسازی های مخصوص بسته بندی یکی از عوامل تأثیر گذار در طراحی گرافیک بسته می باشد. نقش طرح و تصویر را در بسته بندی می توان به کاتالیزوری جهت کمک به تجسم و فهم محتویات درونی بسته تشبیه کرد. طرح و تصویر در کنار فرم، ساختار، لوگو و رنگ در ساختن شخصیت بسته به ایفای نقش پرداخته و طرح بسته را کامل می کند.

۱۳۹۶/۱۱/۶ :تاريخ

<<  ÞÈáí  567891011121314  ÈÚÏí  >>