۱۳۹۷ جمعه ۱ تير  | 
دانستنی های صنعت چاپ
دسته بندي
<<  ÞÈáí  3456789101112  ÈÚÏí  >>
  بسته‌بندی نوشیدنی با تصاویر سه‌بعدی
شکلی از بسته‌بندی هوشمند غذا و نوشیدنی که Zappar نامیده می‌شود وارد بازار شده که اطلاعات برند را از طریق تصاویر جذاب سه بعدی و اتصال به دنیای دیجیتال، به مشتری منتقل می‌کند.

۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

  گرافیک متحرک ( موشن گرافیک ) چیست ؟
Motion Graphic یا علم تلفیق حرکت و صوت در رسانه های امروزی به جائی رسیده که امروزه با برخورداری از حرکت تصاویر ثابت نقشه بیتی و برداری و Sound Effects به آن ها می توان آثار بدیعی را خلق کرد که بی نظیرند و در نهایت منجر به تولید تبلیغات کوتاه تلویزیونی و اینترنتی می شوند.

۱۳۹۶/۱۲/۲ :تاريخ

  طراحی بسته‌بندی انعطاف‌پذیر برای نوشیدنی
یک مخترع لهستانی اقدام به طراحی بسته‌بندی نوشیدنی انعطاف‌پذیر با قابلیت فشرده شدن کرده است. این بسته‌بندی شامل یک سرپوش غیرقابل نفوذ در برابر هوا و قابل بازشدن از یک طرف است.

۱۳۹۶/۱۲/۱ :تاريخ

  فقر خلاقیت در بسته‌بندی نوشیدنی ایران
یکی از مشکلات در صنعت بسته بندی نوشیدنی ایران، برتری بسته بندی پت یا پلاستیکی است و دلایل اصلی استفاده از از این نوع بسته بندی ارزان بودن آن است.

۱۳۹۶/۱۲/۱ :تاريخ

  رمز موفقيت در بازار رقابتی آب بسته بندی
با توجه به گرايش زياد مردم به آب‌هاي بسته بندي و وجود برندهاي مختلف در اين بازار، لزوم بازاريابي مناسب از سوي شركت‌هاي مختلف توليدكننده اين محصول به شدت احساس مي‌شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱ :تاريخ

  بسته بندی‌های جذاب چای کیسه‌ای
اکثر ما معمولا بسته بندی چای های کیسه ای را به صورت نخی که به یک مقوا متصل شده دیده بودیم اما این بار یکی از تولید کنندگان خوش ذوق و هنرمند این محصولات در ارائه آن خلاقیت به خرج داده است.

۱۳۹۶/۱۲/۱ :تاريخ

  جایگاه صنعت نوشیدنی در مصرف لیبل
مرکز آمار و اطلاعات لیبل اکسپوی اروپا اعلام کرد که سالانه ۴۲ میلیارد مترمربع لیبل در سطح جهان به فروش می رسد.

۱۳۹۶/۱۲/۱ :تاريخ

  ۹ گرایش پرطرفدار طراحی گرافیک در سال ۲۰۱۷
در این مطلب می‌خواهیم تمامی گرایش های پرطرفدار طراحی گرافیک سال ۲۰۱۷ را به شما معرفی کنیم. این گرایش‌ها شامل تکنیک‌های ترکیبی، تایپوگرافی، طراحی و قالب‌بندی و حتی سینماگراف هستند.

۱۳۹۶/۱۲/۱ :تاريخ

  آمریکایی‌ها چند برابر ایرانی‌ها آب بسته‌بندی شده مصرف می‌کنند؟
هر آمریکایی در سال چیزی بین ۷ تا ۹ برابر یک ایرانی آب بسته بندی شده مصرف می‌کند. مصرف این نوشیدنی در آمریکا از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۱۶ تقریبا ۲ ونیم برابر شده است.

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

  داستان لوگوی استارباکس از ۱۹۷۱ تا امروز
لوگوی استارباکس از سال ۱۹۷۱ تا کنون تغییرات جالب توجهی داشته است. عمده این تغییرات با توجه به تغییرات محیطی خرد و کلان فعالیت این شرکت اتفاق افتاده و درس‌های آموزنده‌ای دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

<<  ÞÈáí  3456789101112  ÈÚÏí  >>