۱۳۹۷ جمعه ۱ تير  | 
دانستنی های صنعت چاپ
دسته بندي
<<  ÞÈáí  6789101112131415  ÈÚÏí  >>
  ۱۰ دیدگاه اشتباه رایج در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
در این مقاله پرویز شمس کارشناس دیجیتال مارکتینگ، 10 اشتباه رایج کسب و کارهای ایرانی در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و دیدگاه های اصلاحی آنرا با شما در میان می گذارد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

  ارزشگذاری لوگوی اپراتورهای همراه
همراه اول بهترین لوگو

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

  تاثیر تبلیغات و شخصیت برند بر تصمیم خرید
شخصیت برند یک مفهوم جذاب و خوش آیند در بازاریابی امروز است.آکر(Aaker) آن را به عنوان یکی از ابعاد هسته ای هویت برند و اتفاقا به عنوان نزدیکترین متغیربه فرآیند تصمیم گیری مصرف کننده برای خرید توصیف کرده است. ایده شخصیت واکنشی است به گرایش به ارزش روابط شخصی در جامعه معاصر.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

  از استرس‌های‌تان به طرز خلاقانه‌ای استفاده کنید
بیشتر افراد هنگام استرس، احساس ناتوانی و ضعف می‌کنند، زیرا عوامل خارجی را دلیل استرس‌های خود می‌دانند. عوامل بیرونی امکان دارد دلیل استرس افراد باشد اما نمی‌تواند منشأ تمامی مشکلات باشد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

  دانشمندان نوعی چوب تولید کرده‌اند که به اندازه فولاد محکم است!
ده‌ها سال است که دانشمندان مواد در تلاش هستند با استفاده از منابع تجدیدپذیر ماده‌ای قوی‌تر و سخت‌تر برای ساخت انواع سازه‌ها تولید کنند. از جمله این تلاش‌ها فشردن چوب، سرد کردن و عبور دادن آن از غلطک و آمیختن آن با آمونیاک و بخار است که در آخر آنچه حاصل شده «اَبَر چوب» نام دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

  13 محصول دنیای فناوری در سال 2018 که شما را مطمئناً شگفت‌زده خواهد کرد
امسال تکنولوژی راه پرپیچ‌وخمی را طی کرده، هر نوع احساساتی را تجربه کرده و در این سفر ما را هم با خود همراه کرده است؛ اپل گوشی قدرتمند iPhone X خود را معرفی کرد، شاهد تجدید فعالیت گجت‌های خاطره‌انگیز و سقوط محصولات دوست‌داشتنی نظیر پیام‌رسان AOL بودیم.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

  بازاریابی براساس روانشناسی رنگ‌ها
رنگ؛ عاملی چشم نواز و بسیار کاربردی در زمینه بازاریابی. مطالعات بی شماری نشان داده اند که رنگ های مختلف، تاثیرات متفاوت و خاص خود را روی مصرف کنندگان می گذارند. برخی از رنگ ها باعث ایجاد هیجان و برخی دیگر مایه آرامش انسان می شوند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

  با تولید محتوا مشتریان خود را ۴ برابر کنید
به لطف افزایش تکنولوژی‌های همراه و همینطور گسترش استفاده از شبکه‌های اجتماعی، تحت‌تاثیر قرار دادن کاربران از جهات مختلف دیگر کار چندان سختی نیست، با این وجود میزان محتوای تولید شده در روز به قدری زیاد است که پیگیری تمامی گفتگوهای ایجاد شده پیرامون یک موضوع تقریبا غیرممکن است. در دنیای امروز که اطلاعات همه جا را فراگرفته است، هر شخصی بصورت میانگین، روزانه ۵ ساعت در معرض انواع محتوا است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

  اهمیت بازیافت کاغذ و جایگاه آن در اقتصاد ایران و جهان
برای تولید هر تن کاغذ باید ۱۷ اصله درخت را قطع کنیم که هر درخت به طور متوسط قادر است سالانه ۶ کیلوگرم دی اکسید کربن را به اکسیژن تبدیل کند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

  برترین صادرکنندگان کاغذ در جهان
مجموع ارزش صادرات جهانی کاغذ در پایان سال 2016 برابر با 154.4 میلیارد دلار بوده است و اروپایی ها در صدر این بازار قرار داشته اند. براساس آمار ارائه شده؛ سهم کشورهای اروپایی از رقم مذکور برابر با 86.6 میلیارد دلار یا 56.1 درصد بوده است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ :تاريخ

<<  ÞÈáí  6789101112131415  ÈÚÏí  >>