۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور  | 
دانستنی های صنعت چاپ
دسته بندي
<<  ÞÈáí  45678910111213  ÈÚÏí  >>
  نقش تبلیغات در رکود نشر
مدیرعامل انتشارات رود معتقد است که با نگاه همه جانبه به تمامی زوایای بازار کتاب می توان تصمیم درستی برای حل معضل رکود این بازار گرفت.

۱۳۹۷/۳/۲۹ :تاريخ

  تبلیغات زمینه ساز فروش
تا به حال برایتان اتفاق افتاده کنار ویترین مغازه‌ای بایستید و ناگهان کسی که کنارش ایستاده‌اید تکان بخورد، بعد دل شما بریزد، چون گمان می‌کردید مجسمه مانکن بوده است؟

۱۳۹۷/۳/۲۸ :تاريخ

  ترکیب جدید سلولزی چاپ سه بعدی را متحول می‎کند
سلولز یکی از فراوان ترین ترکیبات صنعتی موجود در بازار است و متخصصان علم مواد همواره به دنبال راهکارهایی برای استفاده از آن در چاپ سه بعدی بوده اند.

۱۳۹۷/۳/۲۸ :تاريخ

  برترین روش تبلیغات و بازار یابی در ایران اعلام شد
اگر شما مدیر دیجیتال مارکتینگ یک استارت‌آپ یا برند باشید و یا مسئول روابط عمومی یک سازمان ، از چه روش های برای برندینگ و اطلاع رسانی استفاده میکنید ؟ چطور کاربران را جذب محصولات و خدمات خود میکنید ؟

۱۳۹۷/۲/۱۷ :تاريخ

  بسته بندی در دنیای مدرن
در سراسر دنیا بانک‌ها یی هستند که با هدف جلوگیری از به‌هدررفتن غذاهای آماده و بسته‌بندی و توزیع غذا میان نیازمندان در راستای مبارزه با گرسنگی تأسیس‌شده‌اند.

۱۳۹۷/۲/۱۷ :تاريخ

  انتخاب هوشمند جعبه‎ی بسته بندی با برنامه‎ی واقعیت افزوده
انتخاب جعبه مناسب برای بسته بندی و پست کردن اقلام فروخته شده به صورت آنلاین از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا تحویل ایمن و بدون آسیب دیدگی اقلام مذکور را تضمین می کند.

۱۳۹۷/۲/۱۶ :تاريخ

  پرندگان آمریکا، گران‌قیمت‌ترین کتاب دنیا شناخته شد
کتاب "پرندگان آمریکا" به خاطر شکل بسیار منحصر به فرد طراحی و چاپ به گران قیمت‌ترین کتاب دنیا مشهور است.

۱۳۹۷/۲/۱۵ :تاريخ

  پر رمز و راز ترین کتابهای چاپ شده در جهان
قفسه‌ی کتاب خانه‌ها شامل طیف گسترده‌ای از کتاب‌ها در عناوین و محتوای مختلف است، اما برخی از آن‌ها بسیار عجیب و مرموز هستند.

۱۳۹۷/۲/۱۳ :تاريخ

  بسته‎بندی‎های هوشمند مواد غذایی؛ تکنولوژی در دست مشتری
بسته بندی فعال و هوشمند به نوعی از بسته بندی مواد غذایی گفته می شود که نسبت به تغییراتی که در طول مدت نگهداری ماده غذایی رخ می دهد حساس است و به آن واکنش نشان می دهد

۱۳۹۷/۲/۱۰ :تاريخ

  بازاریابی فصلی چطور می‌تواند به توسعه کسب‎وکارها کمک کند
با پایان یافتن فصل اوج، فصل رکود از راه می‌رسد. شناخت فرصت‌های بازاریابی فصلی، برای جبران زمان کسادی بازار ضروری است و باعث می‌شود کسب‌وکار شما در طول سال جریان ثابتی داشته باشد.

۱۳۹۷/۲/۸ :تاريخ

<<  ÞÈáí  45678910111213  ÈÚÏí  >>