۱۳۹۷ شنبه ۴ فروردين  | 
دانستنی های صنعت چاپ
دسته بندي
<<  ÞÈáí  45678910111213  ÈÚÏí  >>
  مزایای بسته‌بندی کارتنی برای تولید کنندگان نوشیدنی
یکی از مهمترین موضوعات کنونی در جهان حفظ محیط زیست است، در همین راستا کلیه صنایع توجه ویژه ای به موضوعات زیست محیطی در پروسه تولید دارند. در همین راستا نگاهی دارین به سیستمهای بسته بندی سلوزی سازگار با محیط زیست.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷ :تاريخ

  چگونه برای کودکان کتاب بخوانیم؟
کتابخوانی نقشی اساسی در شکل‌دهی حافظه و مهارت‌های شناختی‌ کودکان دارد. اما سؤال اینجاست که چطور برای کودک کتاب بخوانیم و چه کتاب‌هایی برای کودکان در سنین مختلف مناسب است. با خواندن ادامه مطلب می توانید جواب سؤالات خود را بیابید.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

  تکنیک های شرکت پیکسار برای افزایش تفکر خلاق
چگونه می‌توانید ایده‌های خلاقانه‌ی بیشتری داشته باشید؟ مدیر هنر شرکت انیمیشن پیکسار، تکنیک‌های خود را در این زمینه بیان می‌کند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶ :تاريخ

  بسته بندی در صنایع غذایی
بسته بندی عبارتند از هنر و علم آماده سازی مواد غذایی برای انبار کردن و در نهایت فروش. بسته بندی باید تا حد امکان ساده و ارزان باشد، ضمن اینکه هدف اولیه بسته بندی یعنی خاصیت حفاظتی و جذابیت را نیز دارا باشد. با عنایت به این که مواد بسته بندی توسط ماشین های مختلف فرآیند می شود، بنابراین خواص دیگری نیز باید داشته باشد که عبارتند از: نرمش، قابلیت پذیرش چاپ، قابلیت استفاده در ماشین های لفاف قابلیت دوخته شدن در حرارت، شکل پذیری به کمک باد یا خلاء و یا فن آوری های حرارتی.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ :تاريخ

  دنیای بسته بندی های تتراپک
بسته بندی، علمی است میان رشته ای که از جمله این رشته ها می توان به طراحی صنعتی، گرافیک، چاپ و مهندسی صنایع اشاره نمود. در زمینه طراحی بسته بندی، استانداردهایی نیز تدوین گردیده که بسیاری از آنها مربوط به موقعیت های نظامی و لجستیک بوده و توسط مراکزی همچون US Navy و NAVSO ارائه گردیده اند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ :تاريخ

  از اصطلاحات چاپ بیشتر بدانید (ليتوگرافي چيست؟)
فيلم چيست؟ زينک چيست؟

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ :تاريخ

  چگونه کاغذ مناسب را انتخاب کنیم؟
روزی روزگاری آینده‌نگرها و روزنامه‌نگاران فنی با اطمینان کامل پیش‌بینی کردند که ورود اداره بدون کاغذ امری قطعی و قریب‌الوقوع خواهد بود. با وجود اینترنت، ایمیل و وسایل الکترونیکی نوظهوری همچون کتابخوان‌های اینترنتی و تبلت‌های الکترونیکی چه نیازی به کاغذ پرهزینه و بی‌دوام خواهد بود؟

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ :تاريخ

  ایده خلاق تبلیغات کارواش
ایده خلاق و ایده های خلاقانه در شهر یا کشور شما چگونه اند، آیا هنوز برای تبلیغ کارواش از تراکت یا فلایرهای تک رنگ یا معمولی استفاده می کنند. در این پست یک ایده خلاق تبلیغ کارواش به شما معرفی می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ :تاريخ

  تاریخچه کارواش ، از گذشته تا به امروز
از زمانیکه اولین خودرو جهان به شکلی که امروزه رایج است، در حدود سال ۱۹۰۰ ساخته شد، شستشو و تمیز کردن آن مورد توجه قرار داشت. از روش های دستی قدیمی گرفته تا کارواش های دستی و اتوماتیک جدید با تکنولوژی بالا، همه در برهه ای از زمان بخش عمده ای از وظایف شستشوی خودرو را بر عهده گرفته اند. در این بین استفاده از کارواش ها به دلیل مزایای متعدد آن به طور چشم گیری افزایش یافته است. شستشوی خودرو بوسیله کارواش امروزه به شستشوی بدنه، شیشه ها، چرخ ها و در مواردی موتور خودرو اطلاق می شود. در این مقاله تاریخچه

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ :تاريخ

  الکترونیک چاپی;فرصتی برای بسته بندی هوشمند
در آینده ای نزدیک، محصولات بیشتر و بیشتری دارای بسته بندی هایی خواهند بود که شامل اقلام الکترونیکی چاپی هستند. اینها چندین کار را همزمان انجام می دهند و مزایای بسیار بیشتری نسبت به بسته بندی های معمولی دارند. صحت این مطالب را می توان دنبال کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ :تاريخ

<<  ÞÈáí  45678910111213  ÈÚÏí  >>