۱۳۹۷ جمعه ۱ تير  | 
دانستنی های صنعت چاپ
دسته بندي
<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>
  اتکای صنعت نوشیدنی به استراتژی تبلیغات
تعداد محدودی از شرکت‌های بزرگ در صنعت نوشیدنی در دنیا مانند کوکاکولا با اتکا به قدرت مالی و خود و با تبلیغات وسیع از استراتژی رهبری استفاده می‌کنند.

۱۳۹۷/۱/۱۶ :تاريخ

  اولین ها در بسته بندی ایران
شرکت آب‌های معدنی دماوند اولین تولید کننده آب معدنی بسته‌بندی در مقیاس صنعتی و برخوردار از تکنولوژی روز دنیا بود اما اولین کارخانه آب بسته بندی در ایران آمولو نام داشت.

۱۳۹۷/۱/۱۵ :تاريخ

  سیستم های بازرسی برای چاپ بدون نقص
در زمانی که نیاز به افزایش کیفیت وثبات وپایایی یک محصول تولیدی برای صاحبان برند افزایش می‌یابد نیاز به داشتن سیستم‌های بازرسی دقیق با فن آوری‌های بالا از حالت لوکس آن به یک ضرورت برای مبدل‌ها تبدیل شده است.

۱۳۹۷/۱/۱۵ :تاريخ

  تاثیر هدایای تبلیغاتی بر گسترش بازاریابی
آیا می‌دانید هدایای تبلیغاتی چیست و چه تأثیری بر جلب مشتری دارد؟ قبول کنید که همه‌ی ما عاشق دریافت هدیه هستیم. تخفیف و هدایایی که دریافت می‌کنیم، حال‌مان را خوش می‌کند. همین حس است که بازاریابان را به سمت تهیه و تدارک هدایای تبلیغاتی می‌برد.

۱۳۹۷/۱/۱۵ :تاريخ

  تاثیر بسته‎بندی موادغذایی بر اقناع کردن ذهن مشتری به خرید
یک مطالعه‎ی جدید نشان داده است مشتریان و خریداران، مواد غذایی پیچیده‌شده در سلفون و بسته‌بندی‌های پلاستیکی بیش از حد را نمی‌پسندند و کمتر احتمال دارد چنین بسته‌هایی را انتخاب کنند

۱۳۹۷/۱/۱۴ :تاريخ

  چگونه از شر تبلیغات پاپ‌آپ در مرورگرها خلاص شویم؟
پاپ‌آپ‌ها معمولا بدون درخواست کاربران باز می‌شوند و به همین دلیل موجب ناراحتی برخی کاربران شده و می‌خواهند بدانند که چگونه می‌توان از شر تبلیغات پاپ‌آپ در مرورگرها خلاص شد؟

۱۳۹۷/۱/۶ :تاريخ

  چطور رنگ‌ها ما را مجبور به خرید می‌کنند
رنگ‌ها ارتباط مستقیمی با تصمیم به خرید مشتریان دارند. رنگ اولین دلیل ۸۵ ٪ از مشتریان برای انتخاب چیزی‌ است که می‌خواهند بخرند. ۹۰ ٪ تصمیمات ناگهانی خرید هم براساس رنگ آن کالا انجام می‌شود.

۱۳۹۷/۱/۶ :تاريخ

  طراحی خلاقانه برای بسته بندی آبمیوه
بسته بندی آبمیوه به شکلی غیر متعارف طراحی شده است تا با ماهیت لوگو آمیخته شود و نظر مخاطبان را به خود جلب نماید، به ویژه زمانی که این آبمیوه ها کنار محصولات مشابه در قفسه های سوپر مارکت قرار می گیرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ :تاريخ

  انواع کاغذ و مقوا در صنعت چاپ بسته بندی
کاغذ یکی از کهن ترین متریال های بسته بندی قابل انعطاف می باشد.امروزه گستره ی وسیعی از بسته های تولیدات مختلف را به دلایل زیست محیطی،انعطاف پذیری،صرفه ی اقتصادی ،محافظت و تبلیغات دربرمیگیرد

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ :تاريخ

  ۱۰ قانون طلایی طراحی تبلیغات محیطی
تابلوهای تبلیغاتی تقریبا همه جا هستند و ما هر هفته صدها تابلوی تبلیغاتی می‌بینیم، اما تنها تعداد انگشت شماری از آنها را به خاطر داریم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ :تاريخ

<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>