۱۳۹۷ شنبه ۴ فروردين  | 
دانستنی های صنعت چاپ
دسته بندي
<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>
  ۱۰ قانون به درد بخور برای تبلیغات
توصیه های همیشگی برای تبلیغات توسط افسانه ی تبلیغات بیل برنباخ را دراینجا بخوانید.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ :تاريخ

  تبلیغات محیطی که مخاطب را تحت تاثیر قرار می دهد
تبلیغات محیطی یکی از قدرتمندترین و در عین حال قدیمی‌ترین روش‌های تبلیغاتی و از گروه تبلیغات سنتی است. زیرا تبلیغات محیطی از عناصر فیزیکی برای جلب توجه بینندگان استفاده می‌کند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

  جملات مناسب و نامناسب، در بازاریابی و فروش
«یک محتوانویس حرفه ای در واقع فروشنده ای است که با کیبورد کار می کند!» (جودیت کی. چارلز)

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

  ۱۰ دیدگاه اشتباه رایج در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
در این مقاله پرویز شمس کارشناس دیجیتال مارکتینگ، 10 اشتباه رایج کسب و کارهای ایرانی در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و دیدگاه های اصلاحی آنرا با شما در میان می گذارد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

  ارزشگذاری لوگوی اپراتورهای همراه
همراه اول بهترین لوگو

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

  تاثیر تبلیغات و شخصیت برند بر تصمیم خرید
شخصیت برند یک مفهوم جذاب و خوش آیند در بازاریابی امروز است.آکر(Aaker) آن را به عنوان یکی از ابعاد هسته ای هویت برند و اتفاقا به عنوان نزدیکترین متغیربه فرآیند تصمیم گیری مصرف کننده برای خرید توصیف کرده است. ایده شخصیت واکنشی است به گرایش به ارزش روابط شخصی در جامعه معاصر.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ :تاريخ

  از استرس‌های‌تان به طرز خلاقانه‌ای استفاده کنید
بیشتر افراد هنگام استرس، احساس ناتوانی و ضعف می‌کنند، زیرا عوامل خارجی را دلیل استرس‌های خود می‌دانند. عوامل بیرونی امکان دارد دلیل استرس افراد باشد اما نمی‌تواند منشأ تمامی مشکلات باشد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

  دانشمندان نوعی چوب تولید کرده‌اند که به اندازه فولاد محکم است!
ده‌ها سال است که دانشمندان مواد در تلاش هستند با استفاده از منابع تجدیدپذیر ماده‌ای قوی‌تر و سخت‌تر برای ساخت انواع سازه‌ها تولید کنند. از جمله این تلاش‌ها فشردن چوب، سرد کردن و عبور دادن آن از غلطک و آمیختن آن با آمونیاک و بخار است که در آخر آنچه حاصل شده «اَبَر چوب» نام دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

  13 محصول دنیای فناوری در سال 2018 که شما را مطمئناً شگفت‌زده خواهد کرد
امسال تکنولوژی راه پرپیچ‌وخمی را طی کرده، هر نوع احساساتی را تجربه کرده و در این سفر ما را هم با خود همراه کرده است؛ اپل گوشی قدرتمند iPhone X خود را معرفی کرد، شاهد تجدید فعالیت گجت‌های خاطره‌انگیز و سقوط محصولات دوست‌داشتنی نظیر پیام‌رسان AOL بودیم.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

  بازاریابی براساس روانشناسی رنگ‌ها
رنگ؛ عاملی چشم نواز و بسیار کاربردی در زمینه بازاریابی. مطالعات بی شماری نشان داده اند که رنگ های مختلف، تاثیرات متفاوت و خاص خود را روی مصرف کنندگان می گذارند. برخی از رنگ ها باعث ایجاد هیجان و برخی دیگر مایه آرامش انسان می شوند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ :تاريخ

<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>