۱۳۹۷ شنبه ۴ فروردين  | 
دانستنی های صنعت چاپ
دسته بندي
<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>
  ۹ گرایش پرطرفدار طراحی گرافیک در سال ۲۰۱۷
در این مطلب می‌خواهیم تمامی گرایش های پرطرفدار طراحی گرافیک سال ۲۰۱۷ را به شما معرفی کنیم. این گرایش‌ها شامل تکنیک‌های ترکیبی، تایپوگرافی، طراحی و قالب‌بندی و حتی سینماگراف هستند.

۱۳۹۶/۱۲/۱ :تاريخ

  آمریکایی‌ها چند برابر ایرانی‌ها آب بسته‌بندی شده مصرف می‌کنند؟
هر آمریکایی در سال چیزی بین ۷ تا ۹ برابر یک ایرانی آب بسته بندی شده مصرف می‌کند. مصرف این نوشیدنی در آمریکا از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۱۶ تقریبا ۲ ونیم برابر شده است.

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

  داستان لوگوی استارباکس از ۱۹۷۱ تا امروز
لوگوی استارباکس از سال ۱۹۷۱ تا کنون تغییرات جالب توجهی داشته است. عمده این تغییرات با توجه به تغییرات محیطی خرد و کلان فعالیت این شرکت اتفاق افتاده و درس‌های آموزنده‌ای دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

  رمزو رموز یک لوگوی جذاب
چه چیزی در لوگو وجود دارد؟ آیا تصویر لوگو به قدری روی برند تأثیرگذار است که می تواند روی درآمد نیز تأثیر بگذارد؟ اخیراً در مطالعه ای، شرکت C+R Research برخی از برندهای بزرگ را بررسی کرد که لوگوی آن ها در طول زمان چگونه در ارتباط با درآمدشان تغییر پیدا کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ :تاريخ

  مزایای بسته‌بندی کارتنی برای تولید کنندگان نوشیدنی
یکی از مهمترین موضوعات کنونی در جهان حفظ محیط زیست است، در همین راستا کلیه صنایع توجه ویژه ای به موضوعات زیست محیطی در پروسه تولید دارند. در همین راستا نگاهی دارین به سیستمهای بسته بندی سلوزی سازگار با محیط زیست.

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

  افزایش شگفت‌انگیز تعداد ناشران پس از انقلاب اسلامی
یک ناشر گفت: رویکرد فرهنگی که پس از انقلاب ایجاد شد، به استقبال بسیاری از اشخاص برای حضور در صحنه چاپ و نشر انجامید.

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

  بسته‌بندی شیشه‌ای در اروپا افزایش یافته است
طبق آمار منتشر شده سال ۲۰۱۶ توسط فدراسیون ظروف شیشه‌ای اروپایی (FEVE)، محصولات بسته‌بندی شیشه‌ای در اروپا تا ۲٫۹% حجم (تن) و به اندازه ۲٫۱% در واحدها رشد داشته است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

  مدارک لازم برای گرفتن مجوز قبل از جاپ کتاب
مدارک لازم برای گرفتن مجوز قبل از جاپ کتاب

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

  عمده تقاضای فویل آلومینیومی در ایران وابسته به صنعت بسته‌بندی است
فویل‌های آلومینیومی در 4 دسته مختلف صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند: صنعت بسته‌بندی، صنایع الکتریکی، صنعت مبدل‌های حرارتی و ساختمان (پانل‌های کامپوزیتی). در این میان صنعت بسته‌بندی، بزرگ‌ترین مصرف‌کننده فویل‌های آلومینیومی در سطح جهان با سهم بیش از 70 درصد است. در ایران نیز در صنعت بسته‌بندی بیشترین سهم مربوط به مصرف فویل و کمترین سهم از تقاضای این محصول مربوط به مبدل‌های حرارتی است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ :تاريخ

  صنعت چاپ و انواع آن
در این مقاله مطلبی در مورد صنعت چاپ و انواع آن ارائه شده است

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ :تاريخ

<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>