۱۳۹۷ جمعه ۱ تير  | 
دانستنی های صنعت چاپ
دسته بندي
<<  ÞÈáí  21222324252627282930  ÈÚÏí  >>
  جملات مناسب و نامناسب، در بازاریابی و فروش
«یک محتوانویس حرفه ای در واقع فروشنده ای است که با کیبورد کار می کند!» (جودیت کی. چارلز)

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ :تاريخ

  ‌تاکتیک‌های بازارایابی محلی و بازاریابی دیجیتالی
آمارها نشان می دهد بیشتر مردم در اینترنت روی گوشی های خود به دنبال بازاریابی محلی می گردند. طبق امار 50 درصد مردم به بازاری می روند که همان روز آنرا روی اینترنت جستجو کرده اند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ :تاريخ

  زبان بدن در تبلیغات
تردیدی نیست که نشانه های غیرکلامی در تبلیغات اثرگذارند. برای نفوذ برند و پیام در همه ابعاد برنامه ترویج تان، نشانه های غیرکلامی و زبان بدن نقش مهمی در تبلیغات و بازاریابی ایفا می کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ :تاريخ

  استراتژیِ بازاریابی در شرکت‌های بزرگ دنیا
دسترسی مستقیم داشتن به استراتژی‌های بازاریابی شرکت‌های بزرگ و معتبر جهانی قطعا برای هرکسی خوشایند است. البته به دلیل سیاست‌‌های محرمانه برخی شرکت‌ها، این دسترسی ممکن است به‌صورت کامل حاصل نشود و فقط برخی از جزئیات استراتژی‌های بازاریابی به بیرون درز کند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ :تاريخ

  اینطوری فروش‌تان را بیشتر کنید
تبلیغات، ترویج، رسانه های اجتماعی و روابط عمومی، استراتژی های بازاریابی را با استفاده از روش های متعدد پشتیبانی می کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ :تاريخ

  بازاریابی محتوا و روابط عمومی – دو روی یک سکه
بازاریابی محتوا و روابط عمومی، طبیعتی کاملا شبیه به یکدیگر دارند. در واقع می توان گفت که آن ها دو روی یک سکه هستند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ :تاريخ

  تبليغات چه تاثيری مي تواند بر فروش شما داشته باشد
تاثيري كه تبليغات مي تواند بر فروش محصولات يا خدمات شما داشته باشد را نمي توانيم ناديده بگيريم از آنجايي كه كيفيت بالاي محصولات و يا خدمات شما، بهترين تبليغ براي مجموعه شما مي باشد، ولي اين سوال پيش خواهد آمد كه محصولات شما با بهترين كيفيت بدون آنكه معرفي يا ديده شود در فروش شما تاثيري خواهد داشت؟

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ :تاريخ

  ابتکار دیدنی در تبلیغات اتوبوسی
اتوبوس‌های دانمارک که چندی پیش به‌خاطر تبلیغات یک مرکز نگهداری از حیوانات مشهور شده بودند دوباره میزبان تبلیغات مرتبط با حفاظت از محیط‌زیست شدند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ :تاريخ

  چهار نکته استفاده موثر از هدایای تبلیغاتی تجاری
پس از گذشت بیش از یک دهه از توقف واردات کاغذهای «سَپی»، این نوع کاغذ که از مناسب‌ترین برندها برای چاپ کتب نفیس به شمار می‌رود، دوباره به صورت رسمی به بازار کاغذ کشور بازگشت

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ :تاريخ

  همه چیز درباره طراحی و چاپ یک کارت ویزیت مناسب
یکی از روشهای معرفی ایجاد تصوری سریع از کسب و کار در ذهن مخاطبان و مشتریان، کارت ویزیت است.کارت ویزیت شامل اطلاعاتی مختصر و کلی است که راهی آسان برای معرفی کسب و کار است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ :تاريخ

<<  ÞÈáí  21222324252627282930  ÈÚÏí  >>