۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور  | 
اطلاعیه ها
دسته بندي
<<  ÞÈáí  12131415161718192021  ÈÚÏí  >>
  گرانی کاغذ؛ یک تجربه تاریخی
طبق جدول منتشر شده از سوی بانک مرکزی در ماه‌ گذشته، بیش از ۳۴ میلیون و ۲۵۴ هزار ۳۵۳ یورو ارز دولتی برای واردات کاغذ تخصیص داده شده است.

۱۳۹۷/۵/۱۴ :تاريخ

  ابعاد ساختاری کاغذ مورد بررسی قرار گرفت
در اولین نمایشگاه بین المللی کاغذ ومقوا برگزار شد

۱۳۹۷/۵/۱۳ :تاريخ

  تعیین قیمت ارز ناجی بازار کاغذ می شود
جنگ روانی به نوسانات بازار کاغذ دامن می زند

۱۳۹۷/۵/۱۳ :تاريخ

  شرکت بسته بندی ایران سرمایه های خود را افزایش داد
شرکت توسعه صنایع بهشهر از لحاظ طبقه بندی بورس یک شرکت هلدینگ صنایع غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر شناخته می شود. این شرکت، یک شرکت هلدینگ سرمایه گذاری بوده که عمده سرمایه گذاری های آن بر شرکت های صنایع غذایی، شوینده و خدمات متمرکز است.

۱۳۹۷/۵/۹ :تاريخ

  دلال بازی مانع ثبات قیمت کاغذ در بازار
احمد دولت آبادی مدیر مسئول انتشارات نگار تابان، در خصوص تعیین قیمت 125 هزار تومان برای هر بند کاغذ توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به دلیل دلال بازی های زیادی که در بازار کاغذ وجود دارد،

۱۳۹۷/۵/۹ :تاريخ

  افشای یک فساد ۱۳۰ میلیون دلاری در واردات کاغذ
می‌گویند سرانه مطالعه ما ایرانی‌ها پایین است و کمتر از شهروندان کشورهای توسعه‌یافته و درحال‌توسعه کتاب و مجله می‌خوانیم؛ اما انگار هرچقدر میل به مطالعه در ما وجود ندارد، عده معدودی از هم‌وطنان ما میل عجیبی به ثروت‌اندوزی از طریق بازی کاغذی دارند.

۱۳۹۷/۵/۹ :تاريخ

  نشر در بند ارز
افزایش شدید ارزش ارز بر بازار تاثیر جدی داشته و با وجود لحن آرام مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بازار نشر چندان آرام نیست و بحران کاغذ منجر به تدابیر ویژه در دفاتر نشر کتاب و مطبوعات شده است؛

۱۳۹۷/۵/۹ :تاريخ

  سایه سیاه تعطیلی بر سر چاپخانه‎ها
ورشکستگی، بی‌کار شدن چاپخانه‌ها، تن دادن به فروش ماشین‌آلات و تعطیلی اتفاق‌های تلخی است که این روزها به دلیل معضلات اقتصادی و نوسانات بازار تکرار می‌شوند. نفس‌های صنعت چاپ به شماره افتاده و معیشت چاپخانه‌داران و کارگران زحمت‌کش این‌صنعت با مشکل مواجه شده است.

۱۳۹۷/۵/۹ :تاريخ

  آخرین جزییات از اولین نمایشگاه کاغذ و مقوا
بیش از 60 غرفه از صبح روز چهارشنبه 10 مرداد در اولین نمایشگاه تخصصی کاغذ، مقوا و فرآورده‌های سلولزی و ماشین‌‌آلات وابسته جدیدترین دستاوردها و فناوری‌های این حوزه را به نمایش می‌گذارند.

۱۳۹۷/۵/۹ :تاريخ

  عدم نظارت زمینه ساز تخلف شد
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به تخلفات میلیاردی واردکنندگان کاغذ و مقوا، نبود نظارت کافی از جانب دولت را باعث بروز این امر دانست.

۱۳۹۷/۵/۸ :تاريخ

<<  ÞÈáí  12131415161718192021  ÈÚÏí  >>