۱۳۹۷ شنبه ۲۴ آذر  | 
رویکردی برای توانمند سازی چاپ سه‌بعدی

 رویکردی برای توانمند سازی چاپ سه‌بعدی

دبیر ستاد توسعه فناوری مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی گفت: یکی از برنامه های سند ساخت افزایشی توانمندسازی نیروی انسانی است تا همگام با سایر رقبای خارجی در عرصه بین‌المللی به رقابت بپردازند.

محمد مهرداد شکریه دبیر ستاد توسعه مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی درباره برگزاری دوره و کارگاه های تخصصی ساخت افزایشی I3DLاظهار کرد: در ستاد برای توسعه حوزه چاپ سه بعدی برنامه ای ده ساله و نقشه راهی تدوین شده است که این برنامه در اردیبهشت ماه سال جاری با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری رونمایی شد. در این سند حجم وسیعی از فعالیت ها برای توسعه این فناوری در نظر گرفته شده است.

شکریه ادامه داد: بحث آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی از مباحثی است که بر اساس این سند به دنبال آن هستیم تا در سطح بین المللی در این حوزه حرفی برای گفتن داشته باشیم. بر اساس جستجوهایی که در ستاد انجام شد گروهی از ایرانیان مقیم اتریش را یافتیم که برنامه I3DL را ثبت کرده اند. این گروه ماژول های پیچیده ای را طراحی کرده اند تا در سطح بین المللی این فناوری را آموزش دهند.

وی با اشاره به اینکه همزمان با این دوره ها افرادی به عنوان مدرس تربیت می شوند گفت: در این صورت دوره های بعدی را خودمان برگزار می کنیم بنابراین از آموزش و پرورش، مراکز علمی و صنعتی مرتبط درخواست کردیم تا نیروهایی برای آموزش در این دوره ها از این مراکز حضور داشته باشند.

نیروی انسانی، یکی از برنامه های سند توانمندسازی

به گفته شکریه، یکی از برنامه های سند توانمندسازی نیروی انسانی است تا با آخرین فناوری دنیا آشنا شوند و هم دوش با سایر رقبای خارجی در عرصه بین المللی به رقابت بپردازند که این دوره ها این هدف را دنبال می کند. البته کارآفرینی و به دنبال آن اشتغالزایی نیز در این دوره ها دنبال می شود تا شرکت کنندگان با مباحث به صورت کاربردی و عملی آشنا شوند.

دبیر ستاد توسعه فناوری مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی همچنین ابراز کرد: فناوری چاپ سه بعدی حوزه ای میان رشته ای است و برای توسعه آن نیاز است در حوزه های دیگر نیز پیشرفت داشته باشیم. یکی از این حوزه ها مواد اولیه است که در این زمینه در ایران فعاليت های خوبی انجام شده است. نرم افزار و برنامه نویسی حوزه بعدی است و سپس ساخت تجهیزات قرار دارد و مرحله نهایی نیز بازار است. برای نقش آفرینان این حوزه باید بازار داخلی و خارجی ایجاد کرد. بنابراین آموزش یکی از نیازمندی های پایه است تا به عنوان مدعی وارد عرصه بین المللی این حوزه شویم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوانقابل توجه همکاران گرامی

 

قبول سفارشات کاتالوگ، سربرگ ، کارت ویزیت ، تراکت ، بروشور ، ساک دستی ، تقویم های دیواری و رومیزی و ترحیم
همکاران عزیز میتوانند برای مشاهده و دانلود و سفارش تقویم های رومیزی لایه باز به سایت و یا تلگرام چاپخانه مراجعه کنند.

قبول سفارشات کاتالوگ، سربرگ ، کارت ویزیت ، تراکت ، بروشور ، ساک دستی ، تقویم های دیواری و رومیزی و ترحیم، مجله، کتاب، کارت تخصصی عروسی، برآورد قیمت هزینه های چاپ و زینک و لیتوگرافی، چاپ پوسترهای تبلیغاتی، تقویمهای و سالنامه های اختصاصی و عمومی، انواع پاکت ها و ساک های کرافت و گلاسه اختصاصی و عمومی با قابلیت چاپ سیلک، انجام سفارشان طلاکوب، نقره کوب، لترپرس، پرفراژ، شماره زنی، لمینیت، انجام خدمات لیتوگرافی و چاپ کتابهای فانتزی و کودک

 

همکارهای فعال در استانها و شهرستانهای شرق، شمال شرق و جنوب شرق کشور مشهد ، مشهد ، گلبهار ، قوچان، فريمان ، مزداوند ، لطف‌آباد ، گناباد ، گناباد ، گلمکان ، يونسي ، همت‌آباد ، نيل‌شهر ، نيشابور ، کاشمر ، کاريز ، کاخک ، قلندرآباد ، قدمگاه ، قاسم‌آباد ، فيض‌آباد ، فيروزه ، فرهادگرد ، عشق‌آباد ، طرقبه ، شانديز ، شادمهر ، سنگان ، سلطان‌آباد ، سلامي ، سفيدسنگ ، سرخس ، سبزوار ، زاوه ، رشتخوار ، رباط سنگ ، دولت‌آباد ، درود ، درگز ، داورزن ، خوشاب ، خواف ، خواف ، خليل‌آباد ، خرو ، چناران ، چکنه ، جوين ، جنگل ، جغتاي ، تربت حيدريه ، تربت جام ، تايباد ، بينالود ، بيدخت ، بردسکن ، بجستان ، بجستان ، باخرز ، باجگيران ، انابد ، احمدآباد صولت ، بجنورد ، اسفراین ، ایور ، آشخانه ، بجنورد ، پیش‌قلعه ، تیتکانلو ، جاجرم ، حصار گرم‌خان ، درق ، راز ، سنخواست ، شوقان ، شیروان ، صفی‌آباد ، فاروج ، قاضی ، گرمه ،لوجلی ، ارسک ،اسدیه ،اسفدن ،اسلامیه ،آرین‌شهر ،آیسک ،بشرویه ،بیرجند ،سرایان ،سربیشه ،سه‌قلعه، طبس ، عشق‌آباد ،فردوس ،قائن ،قائنات ،قهستان ،گزیک ،محمدشهر ،نهبندان  شاهرود، سمنان، دامغان، گرمسار، زابل، زاهدان، ایرانشهر، کرمان، اصفهان، یزد، بندرعباس، گرگان، گنبد کاووس، بندر ترکمن، شهرستانهای جنوب و شرق کشور ، استانهای خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، گلستان، سیستان و بلوچستان، فارس و  کرمان

تخفیف ویژه برای همکاران با تیراژ بالا

 

قابل توجه مشتریان گرامی

 

هرگونه سفارشات چاپی اصناف و شرکتهای تولیدی و خدماتی اعم از برچسب و لیبل و کاتالوگ و بروشور و در صورت تیراژ بالا، با قیمت چاپخانه ارائه میگردد.

فست فود ها، رستوران ها، هتل داران، پزشکان، بیمارستان ها، درمانگاه ها، آزمایشگاهها، ادارات دولتی، بنک داران لوازم التحریر، تولید اسباب بازی، کتابهای نقاشی کودکان، کارواش ها، کارخانجات تولید اسباب بازی، لوگو، بازی و سرگرمی های کودکان، تولید انواع لوازم التحریر، فرآورده های لبنی، صنایع دستی، عرقیات گیاهی، لوازم ورزشی، عمده فروشان، ابزارآلات و تجهیزات ساختمانی، ادویه جات، اسباب بازی و لوازم سرگرمی و عروسک، بذر و دانه های روغنی، تولید بلوز و جوراب و ژاکت، تولید انواع رنگ، انواع شربت، مربا و عسل، ترشی جات، دارو و بسته بندی های مربوطه و ....

 

مشتریان گرامی برای برآورد قیمت و همچنین سفارش کار میتوانند با شماره  3338 844 0903 تماس حاصل نمایند یا به آدرس چاپخانه مراجعه کنند.

 

آدرس : خراسان رضوي - مشهد - خیابان حر عاملی، نبش حر عاملی 76، چاپخانه آبتین

تلفن : 05138443338   -  همراه : 3338 844 0903

Abtinvisit.com

 آدرس تلگرام : @Abtinvisit          

 با تشکر           

چاپخانه آبتین

تاريخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰